Trzeci numer magazynu „Coś na Progu” już w sierpniu

27 lipca 2012

Już w sierpniu ukaże się trzeci, specjalny numer magazynu „Coś na Progu”, wydawanego przez wrocławskie wydawnictwo Dobre Historie. Na ponad 100 stronach będzie można znaleźć m.in. opowiadania autorstwa: Roberta E. Howarda, Brama Strokera, Arthura Conan Doyle’a i Franka Herberta.

Tematem przewodnim numeru będzie weird fiction. Oprócz tekstów wielu wybitnych pisarzy, w trzecim numerze będzie można znaleźć także wywiad z Aleksandrem Rudazowem oraz grafiki i komiks autorstwa Krzysztofa Chalika.

„Cena ? 8,90 zł – pozostanie bez zmian, a pierwsze 100 osób, które zamówią numer, otrzyma specjalny gadżet” ? zdradza zastępczyni redaktora naczelnego Joanna Figarska.

„Coś na Progu” to nowy magazyn poświęcony grozie, kryminałowi i opowieściom niesamowitym. Tematem przewodnim pierwszego numeru była twórczość H. P. Lovecrafta (zarówno ta literacka jak i jej późniejsze adaptacje w muzyce, filmie oraz grach komputerowych). Drugi numer traktował o szeroko pojętym retro. Magazyn można zamawiać na oficjalnego stronie http://cosnaprogu.com.pl/.

Tematy: , ,

Kategoria: prasa