Do wygrania płyty DVD z filmem „Wonka” inspirowanym książką Roalda Dahla

23 kwietnia 2024

Z okazji premiery na płytach Blu-ray i DVD filmu „Wonka”, inspirowanego popularną powieścią Roalda Dahla „Charlie i fabryka czekolady”, wspólnie z dystrybutorem Galapagos Films zorganizowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze płyt DVD z wysokobudżetowym filmem opowiadającym o tym, jak młody marzyciel Willy Wonka stał się największym na świecie wynalazcą, magikiem i mistrzem czekolady. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) W najnowszym filmie w Will’ego Wonkę wciela się Timothée Chalamet. Kto przed nim grał tę postać w filmach? Wymień imiona i nazwiska aktorów. (2) Ile tłumaczeń książki „Charlie i fabryka czekolady” ukazało się do tej pory w Polsce? Podaj imiona i nazwiska tłumaczy.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Wonka – premiera na płytach Blu-ray i DVD”.
Zakończenie konkursu w środę, 1 maja, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: „Wonka” to cudowna, pełna humoru i wspaniałej muzyki opowieść o tym, jak największy na świecie wynalazca, magik i producent czekolady w nieprawdopodobny sposób stał się ukochanym Willy Wonką, którego znamy dzisiaj.

W rolę słynnego mistrza czekolady wcielił się znany z takich filmów jak „Diuna” czy „Ladybird” Timothée Chalamet. Na ekranie towarzyszą mu między innymi Olivia Colman, Hugh Grant czy Rowan Atkinson. Za reżyserię odpowiada Paul King, scenarzysta i reżyser mający na swoim koniec filmy z serii „Paddington”.

Ten film udowadnia, że to, co najlepsze w życiu, zaczyna się od marzenia. A jeśli przy łucie szczęścia spotka się Willy’ego Wonkę, wszystko jest możliwe!

Tematy: , , , , , , , ,

Kategoria: filmowe