Wygraj podwójne wejściówki do kin Cinema City na film „Biedne istoty” na podstawie powieści Alasdaira Graya [ZAKOŃCZONY]

19 stycznia 2024

Z okazji kinowej premiery filmu „Biedne istoty”, który powstał na podstawie powieści Alasdaira Graya o tym samym tytule, wspólnie z wydawcą książki, oficyną Poradnia K, przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy pięć podwójnych wejściówek na dowolny seans filmu „Biedne istoty” w dniach od 25 stycznia do 4 lutego 2024 roku w kinach sieci Cinema City. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: „Biedne istoty” to postmodernistyczna rewizja „Frankensteina” Mary Shelley. Czy znasz jakieś inne filmy lub powieści, które są wariacją historii znanej z „Frankensteina”? Wymień przynajmniej dwa tytuły.


Konkurs rozstrzygnięty. W odpowiedzi na pytanie konkursowe podawaliście m.in. takie książki, jak „Klara i Słońce” Kazuo Ishigury, seria „Frankenstein” Deana Koontza, „Mroczne dzieje Elizabeth Frankenstein” Kiersten White czy „Frankissstein” Jeanette Winterson, a także m.in. takie filmy, jak „Edward Nożycoręki”, „Frankeweenie”, „Młody Frankenstein”, „RoboCop” czy „Mucha”.

Podwójne wejściówki otrzymali:

Piotr Śmietanka,
Katarzyna Jaczewska,
Magdalena Muszalska,
Joanna Pajestka,
Adam Wierzbicki.

Nagrody zostały przekazane laureatom.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Biedne istoty w kinach i księgarniach”.
Zakończenie konkursu w środę, 24 stycznia, o godzinie 19:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród najciekawszych zdaniem redakcji propozycji. Laureaci konkursu otrzymają kody podlegające wymianie na bezpłatne bilety w kasach kin Cinema City, w których wyświetlany jest film „Biedne istoty”.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: „Biedne istoty” to niesamowita opowieść o ewolucji Belli Baxter (gra ją Emma Stone), młodej kobiety, która zostaje przywrócona do życia przez genialnego i niekonwencjonalnego naukowca, doktora Godwina Baxtera (Willem Dafoe). Pod jego opieką Bella chętnie uczy się wszystkiego od nowa, ale chce też doświadczyć pełni życia. W poszukiwaniu nowych doznań wyrusza w burzliwą i pełną przygód podróż przez kontynenty w towarzystwie sprytnego i rozpustnego prawnika, Duncana Wedderburna (Mark Ruffalo). Wolna od uprzedzeń swoich czasów, Bella z determinacją dąży do celu, jakim jest walka o równość i niezależność. Film w reżyserii Giorgosa Lanthimosa powstał na kanwie książki Alasdaira Graya, a autorem scenariusza jest Tony McNamara.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Booklips.pl (@booklips)

fot. główna: © 2023 Searchlight Pictures


Tematy: , , , , , ,

Kategoria: filmowe