banner ad

Fantastyczne premiery Zysk i S-ka w lutym

9 lutego 2012

Wydawnictwo Zysk i S-ka zaplanowało na 21 lutego publikację dwóch pozycji z gatunku fantasy – premierę drugiej części 5 tomu popularnej sagi ?Pieśń Lodu i Ognia? George’a R. R. Martina oraz wznowienie 3 tomu cyklu ?Koło Czasu” Roberta Jordana.

George R. R. Martin „Taniec ze smokami ? część 2”

Druga część 5 tomu cyklu ?Pieśń Lodu i Ognia?. Po wielkiej bitwie przyszłość Siedmiu Królestw wciąż wydaje się niepewna? Na wschodzie Daenerys Targaryen, ostatnia z rodu Targaryenów, włada przy pomocy swych trzech smoków miastem zbudowanym na pyle i śmierci. Daenerys ma jednak tysiące wrogów i wielu z nich postanowiło ją odnaleźć? Tyrion Lannister, uciekłszy z Westeros, gdy wyznaczono nagrodę za jego głowę, również zmierza do Daenerys. Jego nowi towarzysze podróży nie są jednak obdartą bandą wyrzutków, jaką mogliby się wydawać, a jeden z nich może na zawsze pozbawić Daenerys praw do westeroskiego tronu? Północy broni gigantyczny Mur z lodu i kamienia. Tam właśnie przed Jonem Snow, dziewięćset dziewięćdziesiątym ósmym lordem? (więcej o książce)

Robert Jordan „Smok odrodzony”

Nowe wydanie cyklu ?Koło czasu? w innym formacie. Smok Odrodzony jest dawno już przepowiedzianym przywódcą, który uratuje świat (choć jednocześnie zniszczy go); zbawcą, który oszaleje i zabije wszystkich mu bliskich. Teraz rozpoczyna bieg ku swemu przeznaczeniu. Tylko on jest zdolny do dotknięcia Jedynej Mocy, ale nie potrafi jej kontrolować, nie ma też w swoim otoczeniu nikogo, kto mógłby go tego nauczyć, gdyż żaden mężczyzna nie potrafi robić tego od trzech tysięcy lat. Rand al?Thor rozumie tylko tyle, że musi stanąć twarzą w twarz z Czarnym. Ale jak?
(więcej o książce)

 

Tematy: , , , , ,

Kategoria: premiery i zapowiedzi