banner ad

Wygraj „Wszyscy mamy tajemnice” Harlana Cobena! [ZAKOŃCZONY]

13 maja 2012


_

Aby wybrać najsprawiedliwiej, zdecydowaliśmy się na wewnątrzredakcyjne wybory. Najwięcej głosów zdobyło pięć poniższych propozycji:

Roman Guzowski „Baby są jakieś inne gdy zgasną światła”
Piotr Liana „Diabeł ubiera się u Pana Boga za piecem”
Wiesława Mizgała „Trzech muszkieterów: dobry, zły i brzydki”
Renata Piątkowska „Zapach kobiety po zachodzie słońca”
Paulina Filipiak „Nie mówi nikomu o czym marzą faceci”

Od razu zaznaczamy, że świetnych propozycji było więcej. Niektóre po prostu zdobyły mniejszą ilość głosów. Zwycięzcom gratulujemy i prosimy o kontakt na meila celem podania adresu do wysyłki nagrody. Niedługo następny konkurs!
_

Z okazji tysiąca lubiących nasz profil na Facebooku ogłaszamy konkurs tylko dla facebookowiczów!

Do wygrania pięć egzemplarzy w miękkiej oprawie najnowszej powieści Harlana Cobena pt. „Wszyscy mamy tajemnice”, która ukazała się właśnie nakładem wydawnictwa Albatros.

Tym razem proponujemy wam literacko-filmową zabawę, podobną do tej, w jakiej braliście udział tutaj. Polega ona na zestawianiu tytułu filmu lub serialu z tytułem jakiejkolwiek powieści lub komiksu w dowolnej możliwej konfiguracji.

Na przykład: „Przyczajony tygrys, Biały kruk” albo „Ja cię kocham a ty prowadź swój pług przez kości umarłych”.

Swój pomysł należy zamieścić pod spodem w komentarzach.

Uwaga! Każdy może przesłać tylko jedną propozycję. Można uwzględniać również filmy powstałe na podstawie książek. Zanim umieścisz swoje zestawienie, zastanów się dobrze i sprawdź, czy ktoś nie opublikował już takiego samego lub bardzo podobnego.

Zakończenie konkursu w czwartek, 31 maja, o 23:59.

Pięć najlepszych, zdaniem redakcji, zestawień zostanie nagrodzone książkami.

Po ogłoszeniu wyników, zwycięzców poprosimy o przesłanie nam swoich adresów, żebyśmy mogli wysłać nagrody.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Uczestnicy konkursu zezwalają portalowi Booklips.pl na nieodpłatne umieszczenie nagrodzonych zestawień we wpisie z konkursem.

Harlan Coben „Wszyscy mamy tajemnice”

Dawna gwiazda tenisa i jedna z pierwszych klientek Bolitara, Suzze, zwraca się do Myrona z prośbą o ratowanie jej małżeństwa. Niedawno ktoś umieścił na Facebooku komentarz kwestionujący ojcostwo nienarodzonego jeszcze dziecka pary. Zaraz potem Lex opuścił będącą w ósmym miesiącu ciąży żonę i przepadł bez wieści? Kobieta jest zrozpaczona, komentarz na jej profilu był dziwnie podpisany ? nie tylko pseudonimem, ale również jakimś symbolem. Suzze obawia się, że Lexowi może grozić śmiertelne niebezpieczeństwo. Myron musi odnaleźć nie tylko zaginionego małżonka, ale również autora facebookowej notki. „Wszyscy mamy tajemnice” to dziesiąta z serii powieści o Myronie Bolitarze, uchylająca rąbka tajemnicy na temat przeszłości ulubionego bohatera Harlana Cobena.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe