banner ad

Wygraj „Charlotte Isabel Hansen”! [ZAKOŃCZONY]

22 lutego 2012


?
Po długich naradach zdecydowaliśmy się na demokratyczne wybory, jako jedyne sensowne rozwiązanie. Najwięcej głosów zdobyły poniższe trzy propozycje:

Katarzyna Tocha – Malinowy król gra o tron

Norbert Wł – Czerwony jak cegła ostatni Mohikanin

Agata Sałamaj – Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki bez zęba na przedzie

Od razu zaznaczamy, że świetnych propozycji było więcej. Niektóre po prostu zdobyły mniejszą ilość głosów, inne natomiast musiały odpaść za niezgodność z zasadą konkursu, że literacko-muzyczny zlepek tworzymy z tytułów lub nazw (książek, zespołów, piosenek). Zwycięzcom gratulujemy i prosimy o kontakt na meila celem podania adresu do wysyłki nagrody. Resztę zachęcamy do brania udziału w pozostałych konkursach.

?

Z okazji pięćsetki lubiących naszą stronę na Facebooku ogłaszamy konkurs tylko dla facebookowiczów!

Do wygrania trzy egzemplarze najnowszej powieści Tory’ego Renberga pt. „Charlotte Isabel Hansen”, która ukazała się w lutym nakładem wydawnictwa Akcent.

Z racji tego, że w powieści Tory’ego pojawiają się częste nawiązania do muzyki, której słuchają bohaterowie, proponujemy wam literacko-muzyczną zabawę, o której pisaliśmy już tutaj. Polega ona na zestawianiu nazwy zespołu muzycznego lub piosenki z tytułem jakiejkolwiek powieści w dowolnej możliwej konfiguracji.

Na przykład: „Monika, dziewczyna ratownika, która igrała z ogniem”, „To nie jest kraj dla słodkiego miłego życia” albo „Prawy do lewego pod flagą biało-czerwoną”.

Swój pomysł zamieść pod spodem w komentarzach.

Uwaga! Każdy może przesłać tylko jedną propozycję. Zanim umieścisz swoje zestawienie, zastanów się dobrze i sprawdź, czy ktoś nie opublikował już takiego samego lub bardzo podobnego.

Zakończenie konkursu w niedzielę, 4 marca, o 23:59.

Trzy najlepsze, zdaniem redakcji, zestawienia zostaną nagrodzone książkami.

Po ogłoszeniu wyników zwycięzców poposimy o przesłanie nam swoich adresów, żebyśmy mogli wysłać nagrody.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Uczestnicy konkursu zezwalają portalowi Booklips.pl na nieodpłatne umieszczenie nagrodzonych zestawień we wpisie z konkursem.

Jest 6 września 1997 roku. Jarle Klepp studiuje literaturoznawstwo na Uniwersytecie w Bergen. Dnie spędza na pisaniu pracy magisterskiej, a wieczory ? na alkoholowych imprezach w towarzystwie swoich intelektualnych znajomych, charyzmatycznego promotora oraz oszołamiająco pięknej i bogatej doktorantki, Herdis Snartemo, z którą pozostaje w bardzo luźnym erotycznym związku. Jego stylu życia na pewno nie można nazwać odpowiedzialnym. Do czasu? Okazuje się bowiem, że Jarle zostaje wezwany przez policję do złożenia próbki krwi w celu potwierdzenia ojcostwa. Pozytywny wynik wykazuje, że ma niespełna siedmioletnią córkę z niejaką Anette Hansen. Charlotte Isabel, bo takie imiona nosi dziewczynka, jest owocem szalonej imprezy z czasów liceum…

Więcej o książce.
Więcej o Tore Renbergu.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe