Wygraj „Okrutny krąg” Wilbura Smitha (konkurs 3 z 10) [ZAKOŃCZONY]

8 lipca 2014

okrutny-krag-konkurs
Przekroczyliśmy dziesięć tysięcy lubiących nasz profil na Facebooku i z tej okazji przez najbliższe dwa tygodnie będziemy mieli dla was aż 10 konkursów, w których możecie wygrać wiele świetnych książek. Dzisiaj trzeci z konkursów, a do zdobycia jest najnowsza powieść Wilbura Smitha „Okrutny krąg”, która ukazała się nakładem wydawnictwa Albatros.

Jeden egzemplarz powieści o przygodach byłego oficera SAS, Hectora Crossa, rozlosujemy wśród tych, którzy prawidłowo rozwiążą poniższe zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: W swojej przebogatej bibliografii autor „Okrutnego kręgu” posiada również wiele powieści historycznych. Wymień tytuły tych dzieł Wilbura Smitha, których akcja została osadzona w starożytnym Egipcie.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie: „Okrutny krąg”.
Zakończenie konkursu w piątek, 11 lipca, o 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Bóg Nilu”, „Siódmy papirus”, „Czarownik”, „Zemsta Nilu”.

Egzemplarz powieści „Okrutny krąg” otrzymuje:

Grzegorz Zimny.

Nagrodę wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzca zostanie wyłoniony losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

okrutny-kragWilbur Smith „Okrutny krąg”

Opis: Powieść jest kontynuacją bestsellerowego „Piekła na morzu”. Hector Cross, były szef ochrony koncernu naftowego Bannock Oil, niebezpieczne życie zostawił za sobą. I wcale mu go nie brakuje. Przeciwnie, pławi się w luksusie u boku ukochanej Hazel ? dziedziczki naftowej fortuny ? która została jego żoną i wkrótce urodzi mu dziecko. Komuś to jednak przeszkadza, tak bardzo, że posuwa się do zabójstwa. Hazel ? bo to ona jest celem zamachu ? umiera w szpitalu po tym, jak na świat przychodzi dziewczynka. Promyczek nadziei dla zrozpaczonego Hectora. Ale też wyzwanie. Ktoś, kto zamordował mu żonę, może na tym nie poprzestać. Czekanie z założonymi rękami, aż wróg zaatakuje pierwszy? To nie w stylu Hectora, byłego żołnierza SAS. Przypuszczając, że zamachowiec działał na zlecenie potomka somalijskiego watażki, z którym rozprawił się podczas operacji „Koń trojański”, Hector wyrusza do Mekki. Celem jego „pielgrzymki” jest muzułmański duchowny. Tyle że nie zamierza pobierać od niego nauk.

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe