Wygraj książkę „Przez stany POPświadomości” Jakuba Ćwieka! [ZAKOŃCZONY]

3 grudnia 2016

popswiadomosc_konkurs_1
Coś dla miłośników popkultury! Z okazji premiery książki „Przez stany POPświadomości” Jakuba Ćwieka wspólnie z wydawnictwem SQN przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze książki opisującej popkulturową podróż po Stanach Zjednoczonych, w jaką  wybrał się z grupą przyjaciół pisarz Jakub Ćwiek. Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Z którym znanym hollywoodzkim aktorem Jakub Ćwiek miał okazję spotkać się przed sześcioma laty w Polsce?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Przez stany POPświadomości”.
Zakończenie konkursu w sobotę, 17 grudnia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Aktorem tym był Bruce Willis.

Egzemplarze książki „Przez stany POPświadomości” otrzymają:

Monika Piechowicz,
Rafał Chodorek,
Iwona Ludowicz-Luks.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, telefon) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

popswiadomosc_konkurs_2

Jakub Ćwiek (i inni) „Przez stany POPświadomości”

Opis: Kuba Ćwiek, pisarz, publicysta, scenarzysta teatralny i filmowy, a nade wszystko ogromny miłośnik popkultury, postanowił odbyć nietypową podróż do najsłynniejszych miejsc znanych z ekranu.

Wraz ze swoim tatą i grupą przyjaciół ? między innymi dziennikarzem kulturalnym Bartkiem Czartoryskim, reżyserem Patrykiem Jurkiem, blogerem Radkiem Teklakiem i fotografką Agatą ?kreską_? Krajewską ? przejechał kamperem przez Wschodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych.

Zainspirowani dokumentalnym serialem HBO „Sonic Highways” ruszyli za ocean, by szukać inspiracji i opowieści między innymi w niedostępnym dla fanów biurze Stephena Kinga, na bagnach Luizjany, gdzie powstawały seriale „Detektyw” i „Czysta krew”, w kultowym studiu filmowym Troma, na schodach Rocky?ego w Filadelfii czy w Senoi pod Atlantą, gdzie od kilku lat kręcony jest serial „The Walking Dead”.

„Przez Stany POPświadomości” to z jednej strony pełen zabawnych anegdot, udokumentowany fotograficznie zapis trzytygodniowej podróży opowiedziany na cztery głosy, a z drugiej ? pełna wspomnień i ciekawostek opowieść o popkulturze i o tym, jaki ma na nas wpływ, czy tego chcemy, czy nie. To wreszcie historia o opowieściach kryjących się za kulisami. O ludziach przypadkiem żyjących w cieniu filmowych dekoracji i celuloidowych duchów. To opowieść o Ameryce, którą? wydaje wam się, że znacie.

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe