Wygraj egzemplarze thrillera „Ogon skorpiona” Douglasa Prestona i Lincolna Childa [ZAKOŃCZONY]

24 czerwca 2023

Wspólnie z Wydawnictwem Agora przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze najnowszego thrillera Douglasa Prestona i Lincolna Childa zatytułowanego „Ogon skorpiona”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze kolejnej książki, w której duet autorów łączy wartką akcję z opowieściami o niewyjaśnionych i najbardziej ekscytujących zagadkach historii. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: W której powieści Douglasa Prestona i Lincolna Childa bohaterka „Ogona skorpiona”, Nora Kelly, pojawiła się po raz pierwszy?


Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź nastręczyła wielu z was trudności i brzmi: Nora Kelly po raz pierwszy pojawiła się w powieści „Nadciągająca burza” Douglasa Prestona i Lincolna Childa.

Egzemplarze książki „Ogon skorpiona” otrzymują:

Szymon Bogusławski,
Agnieszka Pal,
Łukasz Masłowski.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Preston i Child – Ogon skorpiona”.
Zakończenie konkursu w środę, 5 lipca, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Głęboko pogrzebanych tajemnic lepiej nie wykopywać. W piwnicy opuszczonego domu na peryferiach Nowego Meksyku zostają odnalezione zmumifikowane zwłoki. Wprawdzie denat zginął przeszło pięćdziesiąt lat temu, ale FBI wysyła do niego agentkę Corrie Swanson, by ustaliła przyczynę śmierci.

Corrie ma coś do udowodnienia. Błąd, który popełniła w ostatniej akcji, skończył się niepotrzebnym rozlewem krwi. Nowa sprawa wydaje się rutynowa, jednak Corrie prosi o pomoc swoją dawną rywalkę, Norę Kelly. Agentka FBI i archeolożka ponownie łączą siły i otwierają drzwi do tajemniczego i przerażającego świata.

Jaki sekret kryje zapomniana górnicza osada, o której nie wspominają nawet przewodniki po wymarłych miasteczkach Nowego Meksyku? Kim był człowiek, który zginął tu pół wieku temu z grymasem koszmarnej grozy na twarzy? I do czego posuną się współcześni łowcy XVII-wiecznych skarbów?


Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe