Wygraj egzemplarze „Rezerwatów książek” ? unikatowego przewodnika po polskich księgarniach kameralnych [ZAKOŃCZONY]

25 stycznia 2018


Chcielibyście poznać najciekawsze księgarnie kameralne w naszym kraju? Wspólnie z inicjatywą Książki Kupuję Kameralnie przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać unikatową pomoc w poruszaniu się po księgarskiej mapie naszego kraju.

Do rozdania mamy pięć egzemplarzy pierwszego w Polsce przewodnika po księgarniach kameralnych. Tej wyjątkowej publikacji nie dostaniecie w regularnej sprzedaży. Możecie ją jednak wygrać na naszej stronie. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: W którym mieście w Polsce powstała pierwsza w historii naszego kraju księgarnia?

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: w Krakowie.

Egzemplarze książki „Rezerwaty książek” otrzymają:

Ewelina Paluszyńska,
Patrycja Matusiak,
Łukasz Lorenc,
Maria Matejuk-Śróda,
Piotr Hankus.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Rezerwaty książek”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 5 lutego, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Opis: Pierwszy przewodnik po księgarniach kameralnych w Polsce obejmie 25 najciekawszych książnic w całym kraju. Publikacja ukazuje się pod redakcją Anny Karczewskiej, która jest autorką bloga „Rezerwaty książek” oraz inicjatorką ruchu „Książki Kupuję Kameralnie”. Niewielka i poręczna książeczka opisuje księgarnie z Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Trójmiasta, Lublina, Łodzi, Szczecina, Cieszyna, Krosna, Płocka, Opola, Choszczna, Sandomierza, Brzegu Dolnego, Katowic, Koluszek, Krynicy Zdrój, Katowic, i Gliwic. Do każdej z nich pojechał fotograf i została opisana z uwagą i miłością, bo każda z nich na to zasługuje.

Książka nie jest dostępna w regularnej sprzedaży, ponieważ całość finansuje Instytut Książki i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach dotacji z programu „Partnerstwo dla książki”.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe