Wygraj egzemplarze „Nocnej rundy” Lee Childa z autografem pisarza! [ZAKOŃCZONY]

13 kwietnia 2018


Z okazji zbliżającej się pierwszej wizyty Lee Childa w Polsce wspólnie z wydawnictwem Albatros przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze najnowszej książki z Jackiem Reacherem zatytułowanej „Nocna runda” z autografem pisarza!

Do rozdania mamy trzy egzemplarze bestsellerowego thrillera z Jackiem Reacherem ? jednym z najbardziej uwielbianych bohaterów literatury popularnej ostatnich lat. Co więcej, egzemplarze książki będą podpisane przez samego Lee Childa! Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Lee Child każdą swoją nową książkę zaczyna pisać co roku w ten sam dzień. O jaką datę chodzi?

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „1 września”.

Egzemplarze książki „Nocna runda” z autografem pisarza otrzymają:

Grzegorz Skowron
Marta Irzyk
Agnieszka Król.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Lee Child w Polsce ? premiera Nocnej rundy”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 24 kwietnia, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Lee Child „Nocna runda”

Opis: Lee Child po raz pierwszy przyjeżdża do Polski. Pisarz spotka się z czytelnikami 25 kwietnia o godz. 18:00 na scenie przed EMPIKiem w warszawskim Centrum Handlowym Arkadia. Wizyta w naszym kraju zbiega się z premierą najnowszej książki z Jackiem Reacherem zatytułowanej „Nocna runda”.

To już reguła: Reacher wysiada z autobusu ? Lee Child ląduje na liście bestsellerów. Tym razem bohater wysiadł na postoju, żeby rozprostować kości, i na wystawie lombardu zobaczył znajomo wyglądający sygnet. Takie nosili kadeci West Point, kiedy tam studiował. Ten, sądząc po wielkości, należał do kadetki. Jak to się stało, że trafił do lombardu w jakiejś dziurze? Chęć odkrycia tej historii to wystarczający powód, by nie wsiadać z powrotem do autobusu. A jest jeszcze inny: informacje o sygnecie Reacher musi wyciągać tak, że pytane osoby pożałują, że kiedykolwiek go spotkały. Co tym bardziej podsyca jego determinację.

Pozna historię właścicielki sygnetu, nawet jeśli będzie musiał stanąć sam przeciwko bandzie harleyowców, spacyfikować miejscowego mafiosa, sprzymierzyć się z dziwnym człowieczkiem w garniturze i przemierzać dzikie pustkowia Wyoming.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe