Do wygrania podwójne wejściówki na warszawski seans filmu „Kiedy stopi się lód” [ZAKOŃCZONY]

25 listopada 2023

Z okazji kinowej premiery filmu „Kiedy stopi się lód”, zrealizowanego na podstawie bestsellerowej powieści „Szpadel” autorstwa Lize Spit, wspólnie z dystrybutorem Aurora Films zorganizowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy dziesięć podwójnych wejściówek na seans filmu „Kiedy stopi się lód”, który odbędzie się w Kinotece w Warszawie we wtorek 28 listopada 2023 o godz. 18:30. Po seansie można wziąć udział w spotkaniu, którego tematem będzie: „Jak ukoić lęk i traumę. Czyli w stronę wyjścia…”. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Kiedy ukazała się w Polsce powieść „Szpadel” Lize Spit, na podstawie której powstał film „Kiedy stopi się lód”? Podaj dokładną datę.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Kiedy stopi się lód – premiera w kinie”.

Zakończenie konkursu we wtorek, 28 listopada, o godzinie 09:59 (rano).

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Nagrodzony na Sundance Film Festival „Kiedy stopi się lód” to intensywna opowieść o mrokach dojrzewania, dziecięcej bezwzględności i konieczności zmierzenia się z traumą z przeszłości.

Eva jest nieśmiałą dziewczyną, pracującą na co dzień jako asystentka fotografa. Większość wolnego czasu spędza w mieszkaniu, które dzieli z młodszą siostrą Tess. Równowaga jej bezpiecznego i ustabilizowanego życia zachwiana zostaje przez dwa wydarzenia.

Pierwszym z nich jest niespodziewana decyzja siostry o wyprowadzce. Drugim – facebookowe zaproszenie, które staje się pretekstem do tego, by Eva odwiedziła miejsce swojego dzieciństwa. Ten czas wydawał się dla bohaterki beztroski. Całe dnie spędzała z dwójką przyjaciół – Timem i Laurensem. Ich wzajemne relacje zostały wystawione na próbę, z chwilą gdy pomysły chłopców stawały się coraz bardziej zuchwałe. Eva, która nie mogła znaleźć zrozumienia w domu rodzinnym, bojąc się, że może zostać wykluczona z grupy, zaczęła być częścią ich niebezpiecznej gry…

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: filmowe