Wygraj egzemplarze książki „Dom stu szeptów” Grahama Mastertona [ZAKOŃCZONY]

3 października 2021

Wspólnie z Wydawnictwem Albatros przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze najnowszego horroru Grahama Mastertona zatytułowanego „Dom stu szeptów”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze powieści, w której znany brytyjski autor literatury grozy proponuje autorską interpretację motywu nawiedzonego domu. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe dwa pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Graham Masterton bardzo lubi nasz kraj i chętnie przylatuje na spotkania z czytelnikami. W którym roku pisarz po raz pierwszy odwiedził Polskę? (2) Czy znasz jakieś inne powieściowe horrory z motywem nawiedzonego domu? Wymień przynajmniej trzy.


Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź na pytanie (1) brzmi: Graham Masterton po raz pierwszy odwiedził Polskę w 1989 roku. W odpowiedzi na pytanie (2) podawaliście m.in. takie tytuły,  jak „Kobieta w czerni” Susan Hill, „Ktoś we mnie” Sarah Waters, „Rebeka” Daphne du Maurier, „Nawiedzony dom na wzgórzu” Shirley Jackson, „Lśnienie” Stephena Kinga, „Nawiedzony” Jamesa Herberta, „Hell House” Richarda Mathesona czy „Całopalenie” Roberta Marasco.

Egzemplarze książki „Dom stu szeptów” Grahama Mastertona otrzymują:

Łukasz Gasiński,
Lucyna Karwaszewska,
Bogusław Szylko.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Graham Masterton – Dom stu szeptów”.

Zakończenie konkursu w czwartek, 14 października, o godzinie 23:59.
Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Allhallows Hall jest rozległą rezydencją w stylu Tudorów, położoną na ponurych i mglistych wrzosowiskach w Dartmoor. Niewielu miałoby odwagę, by tu osiąść. A jednak były naczelnik więzienia, Herbert Russell, zdecydował się na to bez wahania. Teraz, kiedy już nie żyje, posiadłość dziedziczą jego dzieci.

Choć ojciec od dawna był z nimi skłócony, wprowadzają się do pozostawionej im w spadku posiadłości. Tymczasem złowieszcza atmosfera wrzosowisk wdziera się do wszystkich pomieszczeń. Podłogi skrzypią, w tajemnych korytarzach odbija się echo, wiatr gwiżdże w kryjówkach przygotowanych niegdyś dla katolickich duchownych.

W dniu, w którym rodzina decyduje się opuścić Allhallows Hall i nigdy już tam nie wracać, we wnętrzu domu przepada bez wieści mały Timmy…

Czyżby w tych starych murach od wieków gnieździło się zło? A może zło to jedynie wytwór ludzkiego umysłu?

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe