banner ad

Wygraj egzemplarze książki „Dom stu szeptów” Grahama Mastertona

3 października 2021

Wspólnie z Wydawnictwem Albatros przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze najnowszego horroru Grahama Mastertona zatytułowanego „Dom stu szeptów”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze powieści, w której znany brytyjski autor literatury grozy proponuje autorską interpretację motywu nawiedzonego domu. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe dwa pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Graham Masterton bardzo lubi nasz kraj i chętnie przylatuje na spotkania z czytelnikami. W którym roku pisarz po raz pierwszy odwiedził Polskę? (2) Czy znasz jakieś inne powieściowe horrory z motywem nawiedzonego domu? Wymień przynajmniej trzy.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Graham Masterton – Dom stu szeptów”.

Zakończenie konkursu w czwartek, 14 października, o godzinie 23:59.
Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Allhallows Hall jest rozległą rezydencją w stylu Tudorów, położoną na ponurych i mglistych wrzosowiskach w Dartmoor. Niewielu miałoby odwagę, by tu osiąść. A jednak były naczelnik więzienia, Herbert Russell, zdecydował się na to bez wahania. Teraz, kiedy już nie żyje, posiadłość dziedziczą jego dzieci.

Choć ojciec od dawna był z nimi skłócony, wprowadzają się do pozostawionej im w spadku posiadłości. Tymczasem złowieszcza atmosfera wrzosowisk wdziera się do wszystkich pomieszczeń. Podłogi skrzypią, w tajemnych korytarzach odbija się echo, wiatr gwiżdże w kryjówkach przygotowanych niegdyś dla katolickich duchownych.

W dniu, w którym rodzina decyduje się opuścić Allhallows Hall i nigdy już tam nie wracać, we wnętrzu domu przepada bez wieści mały Timmy…

Czyżby w tych starych murach od wieków gnieździło się zło? A może zło to jedynie wytwór ludzkiego umysłu?

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe