banner ad

Warszawskie Targi Fantastyki wracają w ograniczonej formie. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy weekend

16 czerwca 2021

W najbliższą sobotę i niedzielę – 19 i 20 czerwca – po prawie półtorarocznej przerwie, w nieco okrojonej wersji i z obostrzeniami, wracają Warszawskie Targi Fantastyki. W związku z wytycznymi, którymi muszą kierować się organizatorzy imprez kulturalno-rozrywkowych, wydarzenie odbędzie się pod zmienioną nazwą odpowiadającą skali przedsięwzięcia. Ma to być przygotowany w podobnej formule Fantastyczny Jarmark.

Jak zawsze impreza odbędzie się w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w samym centrum Warszawy. „Będzie mniej Fantastycznych Gości, zdecydowanie mniej Fantastycznych Atrakcji, ale zrobiliśmy wszystko by nie zmniejszyła się liczba Fantastycznych Wystawców” – piszą organizatorzy.

W jarmarku weźmie udział ponad setka wystawców. Na odwiedzających czekają książki, gry, gadżety, biżuteria, rękodzieło, świece, kosmetyki i mnóstwo innych rzeczy. Wszystko oczywiście związane z fantastyką. Nie zabraknie również gości. Dom Towarowy Braci Jabłkowskich odwiedzą: Bartek Biedrzycki, Michał Gołkowski, Magdalena Kucenty, Marcin Podlewski, Jagna Rolska, Łukasz Rzadkowski, Iwona Szul, Anna Szumacher oraz duet Szymiczek i Żebrowski oraz Rock Dance Theatre Anny Achimowicz.

Jarmark będzie otwarty w sobotę w godz. 10:00-20:00 i w niedzielę w godz. 10:00-18:00. W obydwa dni w pierwszej godzinie (10:00-11:00) pierwszeństwo obsługi będą mieli posiadacze biletów na imprezy zamówionych jeszcze w 2020 roku.

Z uwagi na panującą sytuację epidemiczną wydarzenie przeprowadzone zostanie w pełnym reżimie sanitarnym. Organizatorzy zmuszeni są wprowadzić limity uczestników obecnych jednocześnie na jarmarku. Będą selektywnie kontrolować temperaturę, poproszą o złożenie oświadczeń o stanie zdrowia, będą dezynfekować ręce oraz najczęściej dotykane powierzchnie na terenie Domu Towarowego. Więcej szczegółów znaleźć można na stronie imprezy.

[am]

Tematy: , ,

Kategoria: wydarzenia