W 2017 roku wyjdzie nowa seria win inspirowanych „Grą o tron”

24 listopada 2016

wina-gra-o-tron-1
Po piwie przyszedł czas na kolejny napój alkoholowy inspirowany popularną sagą George?a R.R. Martina. HBO rozpoczęło współpracę z winnicą Santa Rosa, decydując się na wypuszczenie na rynek serii trzech win nawiązujących do „Gry o tron”.

Twoja ulubiona postać z Westeros została brutalnie zamordowana? Nie ma lepszego sposobu na ukojenie bólu, jak lampka (albo dziesięć) odpowiedniego wina. Taka filozofia postępowania bliska jest nie tylko Tyrionowi i Cersei, ale też producentom nowego trunku. Wiosną 2017 roku do sprzedaży w Stanach trafi zestaw trzech win z logo „Gry o tron”. To już druga seria tego typu napojów po wypuszczonych w 2014 roku Winach Westeros.

„Biorąc pod uwagę znaczącą rolę wina w ?Grze o tron? i nasze poprzednie sukcesy w tej kategorii napojów, oficjalne licencjonowane wino z serialu wydaje się naturalnym dodatkiem dla naszych fanów” ? powiedział Jeff Peters, dyrektor ds. licencji i sprzedaży detalicznej w HBO. „Wina z serii ?Gra o tron? z całą pewnością przysporzą fanom nowych wrażeń, gdy bitwa o Żelazny Tron robi się coraz bardziej zażarta, zmierzając ku finałowemu sezonowi”.

Wina dostępne będą w dwóch cenach. Opatentowana czerwona mieszanka i Chardonnay mają kosztować 19,99 dolara za butelkę, zaś czerwone Cabernet Sauvignon – 39,99 dolara.

Na załączonym poniżej zdjęciu możecie zobaczyć, jak trunek będzie się prezentował:

wina-gra-o-tron-2

A tak wyglądał zestaw Win Westeros z 2014 roku:

wina-gra-o-tron-3

[edm]

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: newsy