banner ad

Doda pisze powieść science-fiction

10 listopada 2011

doda-pisze-powiesc
Znana wszem i wobec Dorota „Doda” Rabczewska ma zamiar wydać książkę. Powieść ma ukazać się na przełomie maja i czerwca przyszłego roku.

W wywiadzie udzielonym magazynowi K Mag piosenkarka przyznała, że planuje wydać książkę science-fiction, zatytułowaną „Pinkbook”.

Sprawę potwierdził w rozmowie z „Plejadą” menager Dody, Jakub Majocha, który powiedział: „Od dawna chodził za nami pomysł napisania książki. Oczywiście wszystko owiane jest tajemnicą, nie mogę zdradzić żadnych szczegółów, ale na pewno będzie to wielkie wydarzenie.”

My bardziej niż na określeniu „wielkie wydarzenie” skupiliśmy się na stwierdzeniu „chodził za nami” (liczba mnoga) i „ma zamiar wydać”, bo pisać to pewnie się Doda zbytnio nie napisze. Idziemy o zakład, że większość pracy wykona za nią oficjalny współautor albo ghost writer.

Potwierdzić powyższe obawy może odpowiedź, jaką piosenkarka udzieliła dziennikarzowi K Mag na pytanie „co czytasz?”:
„Różnie, to zależy. Ostatnio kupiłam taką starą książkę – „Poradnik czarodziejów”. Czytam o budowaniu swojego pradawnego źródła mocy.”

My ze swej strony radzimy Dorocie poszukać źródła pradawnej mocy w filmach, komiksach lub książkach z serii „Star Wars”. Dzięki temu pojawi się chociaż cień szansy, że „Pinkbook” da się przeczytać do końca. Tymczasem do dnia premiery drżymy z oczekiwania.

Tematy: , , ,

Kategoria: newsy