Wygraj „Kamerdynera” Wila Haygooda! [ZAKOŃCZONY]

29 kwietnia 2014

kamerdyner-konkurs
Wraz z wydawnictwem Marginesy przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze książki Wila Haygooda „Kamerdyner”, która ukazała się pod patronatem Booklips.pl.

Cztery egzemplarze książki opowiadającej o czarnoskórym kamerdynerze Eugenie Allenie, który przez ponad trzy dekady służył ośmiu kolejnym prezydentom USA, rozlosujemy wśród tych, którzy prawidłowo rozwiążą poniższe zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: Podaj imię i nazwisko aktora, który wcielił się w tytułowego „Kamerdynera” w filmie inspirowanym życiem Eugene?a Allena w reżyserii Lee Danielsa.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem „Kamerdyner”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 11 maja, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty! Prawidłowa odpowiedź brzmi: Forest Whitaker.

Egzemplarze książki „Kamerdyner” otrzymują:

Iwona Pietrucha
Monika Piliszczuk
Natan Domel
Karol Przychodzeń.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

KamerdynerUdział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Wil Haygood „Kamerdyner”

Opis: Od czasów dyskryminacji rasowej do zaprzysiężenia czarnoskórego polityka na prezydenta Stanów Zjednoczonych? Eugene Allen przez trzydzieści cztery lata służył w Białym Domu. Zaczynał, gdy głową państwa był Harry Truman, odchodził na emeryturę za rządów Ronalda Reagana. Doczekał dnia, gdy najwyższy urząd w USA objął Barack Obama? Amerykański dziennikarz, Wil Haygood, pasjonująco opowiada o losach czarnoskórego prezydenckiego kamerdynera. Historia Allena, oddanego pracownika Białego Domu, stała się kanwą bijącego rekordy popularności filmu ?Kamerdyner? w reżyserii Lee Danielsa.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe