Wygraj egzemplarze „Zbrodniarza i dziewczyny” Michała Witkowskiego! [ZAKOŃCZONY]

5 czerwca 2014

zbrodniarz-i-dziewczyna-konkurs
Z okazji premiery długo wyczekiwanego kryminału Michała „Michaśki” Witkowskiego pt. „Zbrodniarz i dziewczyna” wraz z wydawnictwem Świat Książki przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym wygrać możecie egzemplarze książki.

Trzy egzemplarze przesiąkniętej czarnym humorem powieści detektywistycznej Witkowskiego rozlosujemy wśród tych, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Do jakich dwóch znanych filmów nawiązuje tytuł powieści Witkowskiego „Zbrodniarz i dziewczyna”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem „Zbrodniarz i dziewczyna”.
Zakończenie konkursu w czwartek, 19 czerwca, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty! Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Zbrodniarz i panna” Janusza Nasfetera oraz „Śmierć i dziewczyna” Romana Polańskiego.

Egzemplarze powieści „Zbrodniarz i dziewczyna” Michała Witkowskiego otrzymują:

Rafał Ferenc
Andrea Marx
Mikołaj Szczepański.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

zbrodniarz-i-dziewczynaMichał Witkowski „Zbrodniarz i dziewczyna”

Opis: Tego jeszcze nie było! Michał vel Michaśka, ogolony na łyso i w bluzie z kapturem? Podróżujący drugą klasą TLK? Tak, a w dodatku prowadzi śledztwo niczym rasowy detektyw w otoczeniu najprawdziwszych policjantów, w szczególności jednego… Nowa powieść Michała Witkowskiego, autora książek ?Lubiewo?, ?Barbara Radziwiłłówna z Jaworzna-Szczakowej?, ?Margot? i ?Drwal? to swoista kontynuacja tej ostatniej, bo w ?Zbrodniarzu i dziewczynie? pojawiają się niektóre postaci z ?Drwala?. Intryga jest jednak zupełnie nowa i niezwykła ? oto tajemniczy zbrodniarz, zwany Przedwojennym Mordercą, stylizuje swe ofiary na przedwojenną modłę i pozostawia w upiornych okolicznościach. Śledztwo zatacza kręgi, kto naprawdę jest ofiarą, a kto mordercą nie jest pewne, ale pewne jest jedno: śmierć Michaśki ma uwieńczyć dzieło mordercy. Książka nie jest jednak typowym kryminałem ? to proza olśniewająco dygresyjna, pełna osobliwego (i w tym przypadku wyjątkowo czarnego) humoru, zaskakujących obserwacji, niespodziewanych puent. Innymi słowy ?Zbrodniarz i dziewczyna? to być może jedyny kryminał na świecie, w którym dygresje nie tylko nie przeszkadzają, ale przeciwnie: chcemy jeszcze! (więcej o książce)

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe