Wygraj egzemplarze zbioru opowiadań „Drobinki nieśmiertelności” Jakuba Ćwieka [ZAKOŃCZONY]

29 października 2017


Z okazji premiery najnowszej książki Jakuba Ćwieka zatytułowanej „Drobinki nieśmiertelności” wspólnie z wydawnictwem Sine Qua Non przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze zbioru opowiadań inspirowanego amerykańskimi podróżami autora „Kłamcy” i „Chłopców”. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Ile zbiorów opowiadań Jakub Ćwiek opublikował nakładem wydawnictwa Sine Qua Non? Podaj tytuły tych książek.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Jakub Ćwiek – Drobinki nieśmiertelności”.
Zakończenie konkursu w sobotę, 11 listopada, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Cztery. Są to: „Chłopcy”, „Chłopcy 2. Bangarang”, „Kłamca 2,5. Machinomachia”, „Drobinki nieśmiertelności” (jeżeli ktoś nie uwzględnił najnowszego zbioru, którego dotyczył konkurs, odpowiedź też traktowaliśmy jako prawidłową).

Egzemplarze książki „Drobinki nieśmiertelności” otrzymują:

Karolina Zawierucha
Jakub Tomczyński
Marcin Sasin.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Jakub Ćwiek „Drobinki nieśmiertelności”

Opis: Jakub Ćwiek w najwyższej formie! Oto sentymentalna podróż po USA ? po miejscach kultowych, zwyczajnych i takich, o których zapomniał świat. Świeży i odważny portret Ameryki i jej mieszkańców nakreślony przez rasowego gawędziarza. „Drobinki nieśmiertelności” to zbiór kilkunastu opowiadań, za pomocą których Jakub Ćwiek dotyka sedna amerykańskości. Nie zdziwcie się, gdy przypadkiem na barze w przydrożnej restauracji znajdziecie wyryty autograf Johna Wayne?a, a kierowca osiemnastokołowca okaże się kimś zupełnie innym, niż sądziliście. Słyszeliście o miasteczku na Dzikim Zachodzie, do którego Śmierć nie ma wstępu? Wiecie, co łączy Rocky?ego Balboę z pewnym tajemniczym starszym panem? Albo jaką historię kryją stare schody w Georgii? Komu nowoorleańscy muzycy naprawdę sprzedają duszę i jak zostać bogiem w Nowym Jorku? Wszystkie te drobinki budują nieśmiertelność amerykańskiego mitu. Czas odkryć go na nowo!

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe