Wygraj egzemplarze thrillera „419. Wielki przekręt” Willa Fergusona [ZAKOŃCZONY]

29 maja 2014

419-wielki-przekret-konkurs
Z okazji premiery thrillera „419. Wielki przekręt” Willa Fergusona wraz z wydawnictwem Muza przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze tej książki.

Trzy egzemplarze powieści kanadyjskiego pisarza, która ukazała się pod patronatem Booklips.pl, rozlosujemy wśród tych, którzy prawidłowo odpowiedzą na poniższe pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Co to jest „nigeryjski szwindel” zwany również „przekrętem 419”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem „419. Wielki przekręt”.
Zakończenie konkursu w środę, 11 czerwca, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty! Prawidłowa odpowiedź brzmi: Rodzaj spamu-oszustwa internetowego, polegającego na wciągnięciu ofiary w fikcyjny transfer wielomilionowej kwoty pieniędzy. Oczywiście wystarczyło oddać sens tej wypowiedzi.

Egzemplarze thrillera „419. Wielki przekręt” otrzymują:

Daniel Kaczyński
Krzysztof Szaflik
Joanna Harna.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

419-wielki-przekretWill Ferguson „419. Wielki przekręt”

Opis: W Calgary ginie w wypadku samochodowym starszy mężczyzna, niejaki Henry Curtis. Pozostawił żonę i dorosłe dzieci. Policja podejrzewa, że jego wóz został zepchnięty z mostu lub że mężczyzna popełnił samobójstwo. Ale Henry Curtis był emerytowanym nauczycielem i wiódł – zdawałoby się ? spokojne i przewidywalne życie. Okazuje się jednak, że jego bliscy nie wiedzieli o nim wszystkiego. Jakiś czas przedtem otrzymał on tajemniczy e-mail z Afryki z prośbą o pomoc pewnej osieroconej nigeryjskiej dziedziczce fortuny. Tak zaczęła się dramatyczna historia internetowej korespondencji i skomplikowanych międzynarodowych „interesów”, która zakończyła się ukrywanym przed rodziną bankructwem Henry’ego i jego tragiczną śmiercią. Laura, córka Curtisa, wyrusza w podróż, by odszukać zabójców ojca. Rozpoczyna grę, której stawka jest większa niż przypuszcza.

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe