Wygraj egzemplarze „Samotnych miłości” Eshkola Nevo! [ZAKOŃCZONY]

29 marca 2016

samotne-milosci-konkurs
Wspólnie z wydawnictwem Muza przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze najnowszej powieści Eshkola Nevo zatytułowanej „Samotne miłości”.

Trzy egzemplarze tej uniwersalnej historii o miłości, samotności i potrzebie przynależności, którą czyta się jak współczesną baśń, rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Wnukiem jakiego znanego izraelskiego polityka jest autor książki, Eshkol Nevo?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Eshkol Nevo Samotne miłości”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 12 kwietnia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Pisarz jest wnukiem Lewiego Eshkola, premiera Izraela w latach 1963?1969”.

Egzemplarze powieści „Samotne miłości” otrzymują:

Edyta Jończy,
Patrycja Zając,
Piotr Brodziak.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

samotne_milosciEshkol Nevo „Samotne miłości”

Opis: Mosze Ben Cuk, pracownik urzędu miasta, próbuje ze wszystkich sił zapomnieć o swojej przeszłości, o czasach, zanim stał się ortodoksyjnym Żydem. Wraz z rodziną mieszka w Mieście Cadyków, pracuje jako asystent burmistrza i wydaje mu się, że znalazł swoje miejsce na ziemi. Jest jednak coś, co zakłóca jego spokój ducha. To wspomnienie o Ajelet, młodzieńczej miłości, choć od rozstania z dziewczyną minęło już siedem lat. Pewnego dnia Mosze otrzymuje od burmistrza nowe zlecenie. Na osiedlu zamieszkałym przez emigrantów z Rosji ma wybudować rytualną łaźnię. Nie wie jeszcze, że to zadanie rozpali w jego sercu dawny ogień. W tej przesyconej namiętnością i magią powieści Eshkol Nevo spłata kilka wątków miłosnych. Z przymrużeniem oka przedstawia współczesny Izrael, zarazem absurdalny, irytujący i wzruszający.

Kliknij tutaj, żeby przeczytać fragment książki.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe