banner ad

Wygraj egzemplarze „Pyłu” Hugh Howeya [ZAKOŃCZONY]

22 stycznia 2016

pyl-konkurs
Z okazji premiery „Pyłu”, czyli ostatniego tomu trylogii o Silosie Hugh Howeya, wspólnie z wydawnictwem Papierowy Księżyc przygotowaliśmy dla was konkurs.

Trzy egzemplarze tomu zwieńczającego dystopię porównywaną do „Roku 1984” Orwella i „Nowego wspaniałego świata” Huxleya rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo rozwiążą zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: Trylogia „Silos” to nie pierwsze dzieło literackie przedstawiające wizję przyszłości, w której ludzkość musi żyć pod ziemią. Wymień 3 inne książki opierające się na takim pomyśle.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Silos Pył”.
Zakończenie konkursu w piątek, 5 lutego, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Wśród prawidłowych odpowiedzi padły m.in. następujące tytuły: „Miasto cienia” (Jeanne DuPrau), „Metro 2033” i „Metro 2034” (Dmitry Glukhovsky), „Kompleks 7215” (Bartek Biedrzycki), „Prawda półostateczna” (Philip K.Dick), „Miasto na górze” (Kirył Bułyczow), „Enklawa” (Ann Aquirre), „Podziemia Veniss” (Jeff VanderMeer), „Dwunasta warstwa” (Olaf Tumski), „Dzielnica obiecana” Paweł Majka.

Egzemplarze powieści „Pył” otrzymają:

Adam Pilachowski,
Joanna Krysińska,
Maciej Pęksa.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

pylHugh Howey „Pył”

Opis: Trylogia „Silos” to niezwykły sukces wydawniczy, który zamienił nieznanego autora, publikującego na własny rachunek w światową gwiazdę literatury science-fiction ze szczytów list bestsellerów „New York Timesa”. Po wielkim sukcesie „Silosu” prawa do sfilmowania pierwszej powieści zakupił Ridley Scott, reżyser takich klasyków jak „Obcy” czy „Łowca androidów”. „Pył” to fascynujące zwieńczenie opowieści o świecie silosów i walce ludzkości o swoją przyszłość. Każdy początek ma swój koniec. Powstanie dobiegło końca. Mieszkańcy silosu 18 uczą się żyć w nowej rzeczywistości. Niektórzy akceptują zmiany, inni obawiają się nieznanego. Nikt z nich nie ma kontroli nad własnym losem. Silosowi wciąż zagrażają ludzie dążący do jego zniszczenia, a Jules wie, że musi ich powstrzymać. Bitwa o silos została wygrana. Wojna o ludzkość dopiero się rozpoczyna.

Tematy: , , , , , , , ,

Kategoria: książkowe