Wygraj egzemplarze powieści sensacyjnej „Arka” Johna Lyncha [ZAKOŃCZONY]

30 listopada 2021

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie wygrać egzemplarze „Arki” – powieści, której akcja rozgrywa się w czasach kryzysu finansowego na początku XXI wieku i szalonego rozwoju wolnego rynku w Polsce. Powieść opublikowało wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze książki, która ujawnia mroczniejsze kulisy świata mody i finansów, gdzie pieniądz odgrywa najważniejszą rolę. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe dwa pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) John Lynch jest amerykańskim przedsiębiorcą, ale ma polskie korzenie. Z którego miasta w Polsce pochodziła jego prababcia? (2) Jakie odznaczenie otrzymał John Lynch z rąk prezydenta RP?


Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią (1) Prababka Johna Lyncha pochodziła z Białegostoku, (2) Autor „Arki” otrzymał najwyższe odznaczenie cywilne w Polsce, Złoty Krzyż Zasługi, z rąk prezydenta Bronisława Komorowskiego za wkład w budowanie demokracji wolnorynkowej w Polsce.

Egzemplarze książki „Arka” otrzymują:

Joanna Matuszyn,
Adam Garnys,
Hubert Sitarz.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „John Lynch – Arka”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 7 grudnia, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Booklips.pl (@booklips)

Opis: Truman Chase – syn polskich imigrantów – jest młodym, ambitnym projektantem z Nowego Jorku, który porzucił wymarzoną karierę u Ralpha Lauren’a, by ratować rodzinny biznes w Krakowie i postawić na nogi upadającą firmę odzieżową. W Polsce odnajduje miłość – zakochuje się w tłumaczce Karolinie i szybko też zaczyna odnosić sukces zawodowy. Stworzona przez niego marka stopniowo staje się najbardziej pożądanym domem mody w Europie. Przez dziesięć lat przedsięwzięcie kwitnie, i gdy sukces jest już na wyciągnięcie ręki Truman podejmuje ryzykowną decyzję pożyczenia wielu milionów dolarów od globalnego funduszu inwestycyjnego, Arki. Jeszcze nie wie, że to początek jego największego koszmaru. Tajemnicza grupa inwestycyjna, na czele której stoi pozbawiony skrupułów i niebezpieczny Latynos – 35-letni Fernando Tomasi, zaczyna prześladować Trumana…

Fernando prowadzi szemrane interesy pomiędzy Europą Wschodnią i Ameryką Łacińską, a na jego drodze stają skorumpowani ukraińscy politycy i FBI. By spłacić dług powstały w wyniku złych inwestycji, Fernando postanawia dokonać wrogiego przejęcia i zawłaszczyć dobrze prosperującą polską firmę Trumana. Czy życie Trumana i jego najbliższych jest w niebezpieczeństwie? Czy uda mu się rozwikłać zagadkę i ocalić firmę.

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe