Wygraj egzemplarze powieści „Reneta” Barbary Klickiej [ZAKOŃCZONY]

23 listopada 2023

Wspólnie z Wydawnictwem W.A.B. przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze książki „Reneta” autorstwa laureatki Nagrody Literackiej Gdynia i Silesiusa – Barbary Klickiej.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze postapokaliptycznej powieści traktującej o tym, jak wiele razy można restartować własne życie. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Barbara Klicka od lat pisze i publikuje poezję. W którym roku ukazał się jej powieściowy debiut i jaki nosił tytuł?


Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Powieściowy debiut Barbary Klickiej ukazał się w 2019 roku i nosił tytuł „Zdrój”.

Egzemplarze książki „Reneta” otrzymują:

Tomasz Bojanowski,
Sylwia Dziadkowska,
Jacek Pawlak.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Barbara Klicka – Reneta”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 4 grudnia, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Musiała wydarzyć się katastrofa, bo Mira wraca do miasta ze swojej przeszłości. Zamieszkuje w domu, którego ułamek należy do niej, reszta do jej ciotecznych sióstr, Anki i Róży. Nowa praca polega na przedzieraniu się przez hałdy na wpół zużytych tekstyliów, segregowaniu, decydowaniu o tym, co da się jeszcze uzdatnić, co należy zutylizować. Wciąż na nowo podejmowany przez Mirę wysiłek zapominania przeszłości, która ją tu doprowadziła, jest nieustannie niweczony przez jej pamięć.

„Reneta” to postapokaliptyczna opowieść o tym, jak wiele razy można restartować własne życie. O zmęczeniu, kapitalizmie, ruchu i zastyganiu. O tym, że niektóre jabłka już rodzą się stare.

tło grafik: pikisuperstar/Freepik


Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe