banner ad

Wygraj egzemplarze powieści „Mr Loverman” Bernardine Evaristo

8 listopada 2023

Wspólnie z Wydawnictwem Poznańskim przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać egzemplarze powieści „Mr Loverman” autorstwa laureatki Nagrody Bookera Bernardine Evaristo.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze pełnej humoru i przełamującej kulturowe mity opowieści o tym, że nigdy nie jest za późno na zmianę. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: „Mr Loverman” to powieść o coming oucie. Czy znasz jakieś inne powieści, które poruszają tę tematykę? Wymień przynajmniej dwa tytuły.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Bernardine Evaristo – Mr Loverman”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 19 listopada, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród najciekawszych zdaniem redakcji odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Barry Walker ma siedemdziesiąt cztery lata, zadziorny charakter i sentyment do garniturów retro oraz Szekspira. Urodził się w Antigui na Karaibach, ale mieszka w Londynie, gdzie prowadzi podwójne życie. Jest mężem, ojcem i dziadkiem, jednak w sekrecie, od kiedy był nastolatkiem, spotyka się ze swoim najlepszym przyjacielem Morrisem.

O ich związku nie wie nikt, chociaż Carmel, żona Barry’ego, podejrzewa, że mąż zdradza ją z… innymi kobietami. Tymczasem Barry od lat próbuje zakończyć ich związek. Kiedy umiera ojciec Carmel, a ona wyjeżdża na Antiguę, mężczyzna zostaje sam i zaczyna nabierać odwagi, aby zrealizować swój plan.

Autorka znakomitej powieści „Dziewczyna, kobieta, inna” po raz kolejny mistrzowsko pokazuje, że uprzedzenia oraz strach niosą ze sobą długotrwałe konsekwencje i że nigdy nie jest za późno na życie w zgodzie ze sobą.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe