banner ad

Wygraj egzemplarze powieści „Dziki” Guillerma Arriagi [ZAKOŃCZONY]

16 października 2018


We współpracy z wydawnictwem W.A.B. przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze powieści Guillerma Arriagi zatytułowanej „Dziki”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze ambitnej i oryginalnej książki meksykańskiego pisarza i scenarzysty, porównywanej do „Slumdoga. Milionera z ulicy”. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Ile powieści Guillerma Arriagi wydano do tej pory w Polsce? Podaj tytuły tych książek. (2) Guillermo Arriaga jest również cenionym scenarzystą. Z którym znanym reżyserem współpracował najczęściej i przy jakich filmach? Podaj imię i nazwisko reżysera oraz tytuły filmów.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) dwie: „Nocny bawół” i „Dziki”; (2) Alejandro González I?árritu; „Babel”, „21 gramów”, „Amores perros” (można też było wymienić krótkometrażową produkcję „Powder Keg”).

Egzemplarze powieści „Dziki” otrzymają:

Joanna Pajestka,
Paweł Sobieszek,
Weronika Lewicka.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Guillermo Arriaga ? Dziki”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 29 października, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Siedemnastoletni Juan Guillermo w krótkim czasie traci brata, rodziców i babcię. Za morderstwem Carlosa stoi grupa fanatyków religijnych sprzysiężonych z wpływowym kapitanem policji. Juan pała żądzą zemsty, jednak wrogowie są doskonale zorganizowani i niemal nietykalni. Ogarniętego obsesją wendety młodego mężczyznę od popadnięcia w szaleństwo ratuje jedynie… miłość. Równolegle czytelnik poznaje historię Amaruqa, który w lodowatych lasach Jukonu podąża śladem wilka, pogrążając się coraz bardziej w odmętach szaleństwa i zbliżającej się śmierci. Co połączy meksykańskiego chłopca i kanadyjskiego wilka? Czy dzięki zemście można poradzić sobie z poczuciem straty i żałoby?

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe