Wygraj egzemplarze nowego wydania książki „Gorzki smak czekolady Lucullus” Leopolda Tyrmanda [ZAKOŃCZONY]

24 lutego 2024

Z okazji wznowienia w nowej edycji tomu opowiadań „Gorzki smak czekolady Lucullus” autorstwa Leopolda Tyrmanda wspólnie z Wydawnictwem MG przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze książki zawierającej komplet opowiadań Leopolda Tyrmanda. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Ile opowiadań z tomu „Gorzki smak czekolady Lucullus” ukazało się wcześniej w debiucie książkowym Tyrmanda zatytułowanym „Hotel Ansgar”? Podaj tytuły tych utworów.


Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Cztery opowiadania. Ich tytuły to: „Niedziela w Stavenger”, „’Błyskawicę’ słychać w Oslofjordzie”, „Pokój ludziom dobrej woli” i „Hotel Ansgar”.

Egzemplarze książki „Gorzki smak czekolady Lucullus” otrzymują:

Marek Franus,
Iwona Słowińska,
Andrzej Holubuk.

Nagrody zostaną wysłane po otrzymaniu kompletu adresów od laureatów.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Gorzki smak czekolady Lucullus – nowe wydanie”.
Zakończenie konkursu w środę, 6 marca, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Komplet opowiadań Leopolda Tyrmanda. W opowiadaniach Tyrmanda znajdziemy mozaikę, z której można poskładać całe jego życie. Mozaikę barwną i niezwykłą. Jak cała jego twórczość. Jak cały Tyrmand.

Opisywał swoje przeżycia wojenne, fascynację sportem, snuł rozważania nad naturą ludzką. Ale przede wszystkim pisał o sobie, a pisząc o sobie – opisywał otaczający go świat.


Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe