Wygraj egzemplarze komiksu „Trasa promocyjna” Andiego Watsona [ZAKOŃCZONY]

27 listopada 2020

We współpracy z Wydawnictwem Marginesy przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać egzemplarze komiksu „Trasa promocyjna” Andiego Watsona.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze  powieści graficznej z elementami kryminału i czarnego humoru,  opowiadającej o mało znanym pisarzu, który podczas trasy promującej książkę wpada w kłopoty nie tylko natury literackiej.  Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Czy znasz jakieś inne komiksy lub powieści, których głównym bohaterem jest drugorzędny pisarz niemogący zdobyć rozgłosu? Podaj przynajmniej dwa tytuły oraz ich autorów.


Konkurs rozstrzygnięty. W odpowiedzi na pytanie podawaliście m.in. takie pozycje, jak „Psia skóra” Fatosa Kongoli, „Pierwsza osoba” Richarda Flanagana, „Spis cudzołożnic” Jerzego Pilcha, „Książka, której nigdy nie przeczytasz” Wiktora Orła, „Marny” Andrew Seana Geara, „Lśnienie” Stephena Kinga, „Martin Eden” Jacka Londona, „Pył” Johna Fantego i „Śniadanie Mistrzów” Kurt Vonnegut.

Egzemplarze komiksu „Trasa promocyjna” otrzymują:

Michalina Durałek,
Piotr Kasperowicz,
Kamelia Potyrała.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji:  konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Trasa promocyjna”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 6 grudnia, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: G.H. Fretwell, drugorzędny angielski pisarz, wyrusza w trasę promocyjną swojej najnowszej powieści. Liczy na świetne recenzje krytyków literackich, tłumy na spotkaniach i na to, że w końcu przebije się do pisarskiej pierwszej ligi, gdzie czekają na niego splendory i wielkie pieniądze. Niestety szybko się okazuje, że nic nie idzie zgodnie z planem, a podróż zamienia się w koszmar.

Hotele zarezerwowane przez wydawcę na czas trasy to najniższy standard, prasa nie poświęca książce i autorowi nawet odrobiny uwagi, a frekwencja na spotkaniach i po autografy pozostawiają wiele do życzenia. Naprawdę wiele. Jakby tego było mało w ślad za G.H. Fretwellem podąża policja, bo dziwnym trafem w mieście, w którym ostatnio odwiedził księgarnię, tego samego wieczora zginęła kobieta…

„Trasa promocyjna” Andiego Watsona, uznanego brytyjskiego rysownika i scenarzysty, to niezwykle zabawny, momentami przerażający, ale cały czas pasjonujący kryminał ze światkiem wydawniczym i literackim w tle. Czarna komedia spotyka się tu z mroczną zagadką, Franz Kafka z Agathą Christie.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe