Wygraj egzemplarze horroru „Szpital Filomeny” Grahama Mastertona [ZAKOŃCZONY]

9 stycznia 2024

Wspólnie z Wydawnictwem Albatros przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze powieści grozy „Szpital Filomeny” autorstwa Grahama Mastertona.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze książki najpopularniejszego brytyjskiego autora horrorów. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Czy znasz jakieś inne powieści, których akcja rozgrywa się w opuszczonym szpitalu? Wymień przynajmniej dwa tytuły.


Konkurs rozstrzygnięty. W odpowiedzi na pytanie podawaliście m.in. takie tytuły, jak: „Zapach śmierci” Simona Becketta, „Świrownia” Łukasza Radeckiego, „Miasto ślepców” José Saramago, „Dreszcze” Lisy Jackson czy „Zaklęci” Grahama Mastertona.

Egzemplarze książek „Szpital Filomeny” otrzymują:

Agnieszka Traczewska,
Jacek Chęciński,
Marcin Rogut.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Graham Masterton – Szpital Filomeny”.
Zakończenie konkursu w sobotę, 20 stycznia, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród najciekawszych zdaniem redakcji odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Niektóre miejsca powinny zostać zapomniane na zawsze. Ale ciężko zapomnieć o imponującej zabytkowej rezydencji położonej w ogromnym parku. Zwłaszcza jeśli żyje się z tego, że kupuje się właśnie takie budynki, odnawia je i sprzedaje za grube miliony.

Tak jak Lilian Chesterfield, która sądzi, że właśnie zrobiła świetny interes, kupując dawny szpital wojskowy. I choć od pierwszej chwili staje się jasne, że ktoś – lub coś – ukrywający się w budynku nie zamierza tolerować intruzów, Lilian nie daje za wygraną.

Nawet kiedy pojawia się dawny pacjent Szpitala Filomeny i ostrzega ją przed tym miejscem. Nawet kiedy dowiaduje się o kolejnych śmierciach. Nawet kiedy zdaje sobie sprawę, że ma do czynienia z czymś o wiele bardziej przerażającym niż duchy…


Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe