Konkurs z „Nocnym recepcjonistą” z okazji ponownej emisji miniserialu na AMC Polska [ZAKOŃCZONY]

28 listopada 2016

nocny-recepcjonista-konkurs2
Od 28 listopada stacja AMC Polska ponownie emituje miniserial na podstawie „Nocnego recepcjonisty” Johna le Carrégo. W związku z tym przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania są egzemplarze tej książki.

Mamy dla was trzy egzemplarze powieści le Carrégo odsłaniającej skorumpowaną agencję wywiadu, transakcje warte miliardy dolarów i prawdę o brutalnym biznesie handlu bronią. Na podstawie książki powstał miniserial „Nocny recepcjonista”, którego ponowną emisję zaplanowano, począwszy od 28 listopada, w każdy poniedziałek o 21:00 na kanale AMC Polska. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: W serialu stacji AMC biznesmen Richard Roper wplątany jest w nielegalny handel bronią na Bliskim Wschodzie. Jaką działalnością przestępczą postać ta zajmowała się na kartach powieści Johna le Carrégo?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Nocny recepcjonista na AMC Polska w każdy poniedziałek od 28 listopada”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 12 grudnia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: w książce Roper zajmował się handlem bronią i narkotykami z baronami narkotykowymi w Ameryce Środkowej (Kolumbii).

Egzemplarze powieści „Nocny recepcjonista” otrzymają:

Maciej Sulmicki,
Robert Remesz,
Adriana Musielak .

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

nocny-recepcjonista-konkurs2-rys1

John le Carré „Nocny recepcjonista”

Opis: Jonathan Pine, były żołnierz brytyjskiej armii, pracuje jako nocny recepcjonista w luksusowym hotelu. Pewnego razu próbuje przekazać brytyjskim władzom informacje o międzynarodowym biznesmenie prowadzącym w hotelu podejrzane interesy. Obraca się to przeciwko niemu i ludziom, którzy z nim współpracują. Przy okazji Pine poznaje Ropera i zdaje sobie sprawę, że będzie go nienawidził do końca życia. Wypowiada walkę jednemu z najbardziej niebezpiecznych ludzi na świecie. By zdobyć zaufanie biznesmena, Jonathan musi nie tylko udawać pozbawionego skrupułów przestępcę, ale naprawdę się nim stać?

Powieść ukazała się nakładem wydawnictwa Sonia Draga. Na jej podstawie powstał miniserial w reżyserii Susanne Bier. W głównych rolach w produkcji wystąpili: Tom Hiddleston, Hugh Laurie, Olivia Colman, Elizabeth Debicki, Tom Hollander i inni.

nocny-recepcjonista-konkurs2-rys2

Tematy: , , , , , , , ,

Kategoria: książkowe