Niesamowity pokaz orkiestry marszowej w hołdzie komiksowym superbohaterom

28 listopada 2016

pokaz-superhero-na-stadionie-1
Bardzo nietypowy hołd dla komiksowych bohaterów złożyli członkowie Orkiestry Marszowej Uniwersytetu Stanowego w Ohio. To muzyczno-estradowe przedstawienie wzbudziło zainteresowanie nie tylko fanów historii o superbohaterach czy miłośników futbolu amerykańskiego.

W przerwie meczu pomiędzy Ohio State Buckeyes a drużyną Nebraska Cornhusker, który odbył się w niedzielę 5 listopada tego roku, gdy na płycie boiska pojawiła się orkiestra marszowa z uniwersytetu Ohio, widzowie mogli zobaczyć prawdziwy hołd dla współczesnych herosów popkultury. Podczas dziesięciominutowego występu artyści zaprezentowali nietypowe układy choreograficzne, które w połączeniu z instrumentalną muzyką i komentarzem spikera, okazały się prawdziwą atrakcją dla zgromadzonych na stadionie. Przede wszystkim ze względu na tematykę.

pokaz-superhero-na-stadionie-2

Na nagraniu umieszczonym w sieci widzimy, w jaki sposób członkowie orkiestry marszowej zaprezentowali układy, które odwzorowywały charakterystyczne wizerunki lub symbole superbohaterów ? choćby Kapitana Amerykę, Spider-Mana, Supermana, Hulka, Thora czy Batmana. A wszystko to, grając jednocześnie na instrumentach!

Utworzona w 1878 roku orkiestra od kilku lat zdobywa międzynarodowy rozgłos za sprawą popkulturowych przedstawień muzycznych. Na swoim koncie mają również między innymi układy inspirowane takimi serialami, jak „Simpsonowie”, „Rodzina Adamsów” czy „Gra o tron”, a także filmami grozy.

Z kronikarskiego obowiązku dodamy, że mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Cornhusker, która wygrała w stosunku 62-3.

Oto „superbohaterski” występ Orkiestry Marszowej Uniwersytetu Stanowego w Ohio:

Poniżej możecie zobaczyć, jak przebiegały ostatnie próby przed występem:

[mw]

Tematy: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: newsy