Do wygrania egzemplarze thrillera katastroficznego „Głód” Grahama Mastertona [ZAKOŃCZONY]

25 października 2017


We współpracy z wydawnictwem Replika przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze powieści „Głód” autorstwa Grahama Mastertona.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze thrillera katastroficznego opisującego wizję Stanów Zjednoczonych dotkniętych klęską głodu. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Jakie tytuły noszą dwa inne thrillery katastroficzne w dorobku Grahama Mastertona, których akcja została osadzona w Stanach Zjednoczonych?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Graham Masterton ? Głód”.
Zakończenie konkursu w środę, 8 listopada, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Susza” i „Plaga” (wydana też pod tytułem „Zaraza”).

Egzemplarze powieści „Głód” otrzymują:

Aleksandra Iwulska,
Robert Adamczuk,
Paulina Rogulska.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Graham Masterton „Głód”

Opis: Nietuzinkowy pomysł, sugestywne opisy i apokaliptyczna wizja końca USA w najpopularniejszym thrillerze katastroficznym Grahama Mastertona! Ed Hardesty jest właścicielem gigantycznej farmy w Kansas. Niezmierzone połacie pszenicy, które zgodnie z przeznaczeniem miały zamienić się w czysty zysk i uczynić farmera bogatym, dotyka tajemnicza zaraza. Desperackie próby jej zwalczenia kończą się fiaskiem. Podobne problemy występują w całych Stanach Zjednoczonych. Zboża, warzywa, owoce zostają skażone. Najpotężniejszy naród na świecie z dnia na dzień staje przed widmem głodu, który sprawia, że ludzie wyzbywają się cech ludzkich, zastępując je pierwotnymi instynktami przeżycia, najmroczniejszymi żądzami i przemocą.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe