Do wygrania egzemplarze kryminału „Ofiara bez twarzy” Stefana Ahnhema [ZAKOŃCZONY]

22 marca 2016

ofiara-bez-twarzy-konkurs
Z okazji polskiej premiery skandynawskiego kryminału „Ofiara bez twarzy” autorstwa Stefana Ahnhema wspólnie z wydawcą, oficyną Marginesy, przygotowaliśmy dla was konkurs.

Pięć egzemplarzy trzymającej w napięciu powieści napisanej w duchu „Milczenia owiec” rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo rozwiążą zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: Stefan Ahnhem to doświadczony szwedzki scenarzysta filmowy. Wymień dwóch głównych bohaterów znanych powieściowych serii kryminalnych, których losy zaadaptował na potrzeby ekranizacji autor „Ofiary bez twarzy”.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Stefan Ahnhem – Ofiara bez twarzy”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 5 kwietnia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Irene Huss, Kurt Wallander”.

Egzemplarze powieści „Ofiara bez twarzy” otrzymają:

Radosław Śledziowski,
Magdalena Kotlińska,
Agnieszka Samoląg,
Sylwester Michalak,
Agata Matuszewska.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

ofiara-bez-twarzyStefan Ahnhem „Ofiara bez twarzy”

Opis: Dwudziestu absolwentów i nieuchwytny przestępca. W szkolnej pracowni stolarskiej zostają znalezione zwłoki brutalnie zamordowanego nauczyciela. Obok ciała leży stare zdjęcie klasowe z przekreśloną głową zabitego. Fabian Risk ? po wielu latach pracy w sztokholmskiej policji ? wraz z rodziną przenosi się do rodzinnego Helsingborga. Ledwo wprowadza się do nowego domu, a już zostaje wezwany na miejsce zbrodni. Zabity nauczyciel to jego dawny kolega z klasy. Szybko staje się jasne, że zabójca postępuje zgodnie z drobiazgowym planem. Na liście ma więcej osób. Kto będzie następny? Fabian wpada w skomplikowane śledztwo, które budzi w nim wspomnienia z czasów szkolnych, pełne obrazów brutalnego znęcania się nad jednym z uczniów. Nie ma powodów do dumy. Wkrótce sprawy przybierają tak nieoczekiwany obrót, że nikt nie potrafi odgadnąć, co tak naprawdę się dzieje.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe