Wygraj płyty DVD z serialem „Mroczne materie” na podstawie trylogii Philipa Pullmana [ZAKOŃCZONY]

10 października 2020

Wspólnie z dystrybutorem Galapagos Films przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać płytowe wydania serialu HBO zatytułowanego „Mroczne materie”.

Do rozdania mamy pięć egzemplarzy trzypłytowego wydania na DVD zachwycającego wizualnie serialu, nakręconego na podstawie bestsellerowej trylogii Philipa Pullmana pod tym samym tytułem. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Kiedy ukazała się w Wielkiej Brytanii pierwsza część książkowej trylogii „Mroczne materie”? Podaj dokładną datę premiery. (2) Pierwsza książka z trylogii „Mroczne materie” doczekała się już wcześniej filmowej ekranizacji. Kto wcielił się w tamtym filmie w główną bohaterkę Lyrę?


Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) Pierwsza część książkowej trylogii „Mroczne materie” ukazała się w Wielkiej Brytanii 9 lipca 1995 roku. (2) Pierwsza książka z trylogii „Mroczne materie” doczekała się już wcześniej filmowej ekranizacji. W główną bohaterkę Lyrę wcieliła się w tamtym filmie Dakota Blue Richards.

Egzemplarze płyty DVD z serialem „Mroczne materie” na podstawie trylogii Philipa Pullmana otrzymują:

Sylwia Nemeczek,
Bartosz Leśniak,
Arleta Kalankiewicz,
Katarzyna Rogalska,
Tomek Rodak.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Mroczne materie na DVD”.
Zakończenie konkursu w piątek, 23 października, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Ten zachwycający serial HBO jest adaptacją kultowej trylogii fantasty Philipa Pullmana. Opowiada o osieroconej dziewczynce i jej niezwykłych perypetiach w równoległym świecie, w którym dusze ludzi znajdują się poza ciałem i przybierają postać mówiących zwierząt – dajmonów. Przez osiem, nakręconych z rozmachem, wciągających odcinków śledzimy losy Lyry (Dafne Keen), która jako niemowlę została podrzucona do oksfordzkiego Kolegium Jordana. To niespokojna dusza, która nieustannie poszukuje przygód w tym wypełnionym książkami uniwersyteckim świecie. Szukając zagubionego przyjaciela, trafia na ślad porywaczy dzieci. Rusza na niebezpieczną wyprawę, która na zawsze odmieni jej życie. Na płytach znajdują się materiały dodatkowe o przenoszeniu książek na ekran i filmowej scenografii, a także wywiady z aktorami.

Tematy: , , , , , , , ,

Kategoria: filmowe