banner ad

Kanadyjka wzięła ślub w butach przyozdobionych w motywy z Harry?ego Pottera

12 grudnia 2013

Harry Potter - buty ślubne - 1
Mieszkanka Edmonton w prowincji Alberta w Kanadzie i wielka fanka Harry?ego Pottera pochwaliła się w sieci butami, w jakich wzięła niedawno ślub. Nie byłoby w tym może nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że obuwie przyozdobiono w motywy nawiązujące do popularnej serii książek J. K. Rowling.

„Jestem Potteromaniaczką i chciałam coś specjalnego” ? napisała panna młoda na Reddit. Z pomocą przyszła jej szwagierka, która posiada talenty plastyczne. „Pomalowała jedną parę butów dla każdego z domów, a następnie parę z Harrym Potterem dla mnie”. Buty odpowiadające czterem domom wchodzącym w skład Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie założyły druhny. Wprawdzie podczas ceremonii obuwie było niewidoczne pod długimi sukniami, ale panna młoda twierdzi, że była wniebowzięta.

Jakiś czas temu wspominaliśmy już wam o pomyśle na oświadczyny nawiązujące do popularnej sagi o młodym czarodzieju z charakterystyczną blizną na czole. Wszystkie takie przypadki dowodzą niesłabnącego oddziaływania książek J. K. Rowling na rzesze czytelniczek i czytelników. Całe pokolenia zdążyły się na nich nie tylko nauczyć czytać i pokochać literaturę, ale również w towarzystwie Harry’ego Pottera dorosnąć, a czasem i… wkroczyć na nową drogę życia.

Na zdjęciach załączonych do newsa możecie podejrzeć, jak mogą wyglądać buty na wasz ślub:

Harry Potter - buty ślubne - 2

A oto panna młoda Potteromaniaczka i jej druhny – reprezentantki Gryffindoru, Hufflepuffu, Ravenclawu i Slytherinu:

Harry Potter - buty ślubne - 3

Harry Potter - buty ślubne - 4

Tematy: , ,

Kategoria: newsy