Oświadczyny z Harrym Potterem w tle

24 września 2013

Oświadczyny z Harrym Potterem w tle
Amerykanin Jaysin Osterkamp oświadczył się swojej dziewczynie, która jest wielką fanką Harry’ego Pottera, inscenizując niecodzienne zaręczyny inspirowane motywami z bestsellerowego cyklu książek J. K. Rowling o młodym czarodzieju.

„Jestem operatorem weselnym i większość weekendów mam zajęte. Kiedy więc powiedziałem jej, że muszę nakręcić ślub tego pamiętnego sobotniego poranka, niczego nie podejrzewała” – tłumaczy Amerykanin. Jego dziewczyna, Andrea, umówiona była w tym czasie z kimś innym. Jakie więc było jej zdziwienie, kiedy pod drzwiami, zamiast znajomej, zobaczyła przyjaciela swojego chłopaka, Scotta Paintera z kamerą w ręce, który wręczył jej zalakowaną kopertę, a w kopercie list pisany czcionką dobrze znaną wszystkim zaczytującym się w książkach o Harrym Potterze.

Wypełniając polecenia z tego i kilku następnych listów, gdzie oprócz motywów nawiązujących do książek J. K. Rowling nie mogło zabraknąć chociażby niewielkiego elementu ze Star Wars (chłopak Andrei jest wielkim fanem sagi Lucasa), dziewczyna ostatecznie dotarła do pubu, gdzie przed tajemniczą szkatułką stał jej ukochany. Gdy Andrea wypowiedziała zaklęcie „Alohomora”, otwierające w Hogwarcie wszystkie zamki, wieko szkatułki opadło, a w środku znajdował się zawinięty w papier egzemplarz powieści o młodocianym czarodzieju. Tym razem jednak to nie treść książki była najważniejsza, a ukryty wewnątrz pierścionek.

Chyba nie musimy dodawać, że oświadczyny zostały przyjęte. Po zaręczynach Osterkamp wykorzystał materiały nakręcone na kamerę przez przyjaciela i zmontował na pamiątkę film utrzymany w stylistyce filmów o Harrym Potterze, który możecie obejrzeć poniżej:

Tematy: , ,

Kategoria: newsy