banner ad

Wygraj egzemplarze książki „Wigilijne psy” Łukasza Orbitowskiego [ZAKOŃCZONY]

29 lutego 2016

Wigilijne_psy_konkurs
Z okazji wznowienia przez oficynę SQN zbioru opowiadań „Wigilijne psy” Łukasza Orbitowskiego w nowej, gruntownie zredagowanej oraz wzbogaconej o dodatkowe teksty edycji, wspólnie z wydawcą przygotowaliśmy dla was konkurs.

Pięć egzemplarzy książki zbierającej opowiadania grozy tegorocznego laureata Paszportu Polityki rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Dzięki któremu polskiemu pisarzowi ukazało się w 2005 roku pierwsze wydanie zbioru opowiadań „Wigilijne psy”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Wigilijne psy”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 14 marca, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Szczepan Twardoch”.

Egzemplarze „Wigilijnych psów” otrzymują:

Zofia Biernacka,
Elwira Gubernat,
Tomasz Ziółkowski,
Mateusz Zyg,
Agata Falkiewicz.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

wigilijne-psyŁukasz Orbitowski „Wigilijne psy i inne opowieści”

Opis: Kultowe opowieści Łukasza Orbitowskiego. Niewyjaśnione samobójstwa taksówkarzy. Droga widziana tylko przez nielicznych. Spalony blok z lokatorem, którego nie powinno w nim być. Przekręt wystawiający przyjaźń na próbę. Przesyłka na zawsze odmieniająca życie doręczyciela? Łukasz Orbitowski w sposób, w jaki nie zrobił tego nikt przed nim, pokazuje świat, w którym rodzą się współczesne koszmary: świat polskich blokowisk, miejskiego brudu, pierwszych poważnych związków, porannej wódki. Krwisty, podszyty czarnym humorem język tych opowieści, a także niezwykła wyobraźnia autora sprawiają, że Wigilijne psy hipnotyzują i niepokoją od pierwszych stron.

„Gawędy niesamowite XXI wieku: czasami przerażające, czasami zaskakujące, czasami śmieszne. Opowieści Łukasza Orbitowskiego zawsze jednak brzmią prawdziwie?”
Jacek Dukaj

„’Wigilijne psy’ to pierwsze potężne uderzenie w karierze Orbitowskiego, którą od początku śledzę z prawdziwą czytelniczą namiętnością. Nie sposób się po nim nie zachwiać. Ja długo zbierałem zęby z podłogi”.
Jakub Małecki

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe