banner ad

Wygraj egzemplarze „Głosów Pamano” Jaume Cabré! [ZAKOŃCZONY]

1 października 2014

glosy-pamano-konkurs
Wraz z wydawnictwem Marginesy przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze bestsellerowej powieści Jaume Cabré „Głosy Pamano”. Książka ukazała się pod patronatem Booklips.pl.

Pięć egzemplarzy najnowszej powieści wybitnego katalońskiego pisarza rozlosujemy wśród tych, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Gdzie chadzał Jaume Cabré w poszukiwaniu inspiracji dla nazwisk bohaterów swojej powieści „Głosy Pamano”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem „Głosy Pamano”.
Zakończenie konkursu w czwartek, 16 października, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty! Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Po cmentarzach w Pirenejach”.

Egzemplarze „Głosów Pamano” otrzymują:

Lidia Wasilewska,
Szymon Plasota,
Violetta Budzicz,
Agata Freindorf,
Paweł Bieszke.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

glosy-panamoJaume Cabré „Głosy Pamano”

Opis: Piękna powieść o potędze zła i o cenie, jaką trzeba zapłacić za poszukiwanie prawdy. Historia zdradzonej miłości i uczuć zdolnych poruszyć słońce i gwiazdy. Opowieść o niewysłanych listach i pojedynku dwu niezwykłych kobiet? Głosy Pamano to rozpisana na wiele instrumentów symfonia, w której swoje partie mają także przemytnicy i partyzanci, wątpliwi święci i bezwzględni karierowicze, a nawet kot, który wie wszystko, ale rzadko się tą wiedzą dzieli. Pewnego dnia Tina, cicha nauczycielka, udaje się do niewielkiej wioski, by zrobić zdjęcie szkoły przeznaczonej do rozbiórki. Za tablicą w jednej z klas znajduje pudełko, a w nim długi list, który, jak się okaże, nigdy nie dotarł do adresata. Tina zaczyna zgłębiać historię miasteczka, znajduje świadków wydarzeń sprzed lat, ujawnia historię o partyzantach, faszystach i anonimowych bohaterach, których życie zniknęło w mrokach niepamięci. Nie zdaje sobie sprawy, że zbudzi uśpione od lat namiętności, nienawiść i pragnienie zemsty? Przetłumaczone na trzynaście języków ?Głosy Pamano? sprzedano w ponadmilionowym nakładzie. Dzięki nim Jaume Cabré stał się pisarzem światowego formatu. (więcej o książce)

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe