Rozdajemy egzemplarze „Szpadla” Lize Spit! [ZAKOŃCZONY]

26 kwietnia 2018


We współpracy z wydawnictwem Marginesy organizujemy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze bestsellerowego thrillera „Szpadel” flamandzkiej pisarki Lize Spit.

Do rozdania mamy cztery egzemplarze mrocznej opowieści o przyjaźni, dorastaniu, zdradzie i zemście, która stała się sensacją na belgijskim rynku książki. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Jak nazywa się miasteczko, w którym dorastała Lize Spit i które stanowiło inspirację dla miejscowości Bovenmeer opisanej w powieści „Szpadel”?

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Viersel.

Egzemplarze książki „Szpadel” otrzymują:

Monika Malinowska,
Agata Soroko,
Krzysztof Jakubczyk,
Marcin Pietraszewski.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Lize Spit ? Szpadel”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 8 maja, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Lize Spit „Szpadel”

Opis: W belgijskiej wsi w 2002 roku urodziła się trójka dzieci: Eva oraz dwóch chłopców, Pim i Laurens. Cała trójka wychowywała się razem, dlatego sąsiedzi nazywali ich „trzema muszkieterami”. Byli nierozłączni, ale w okresie dojrzewania, za sprawą szalejących hormonów, ich drogi zaczęły się rozchodzić… To wtedy chłopcy wpadli na pomysł okrutnej zabawy polegającej na tym, żeby zadawać dziewczynom tę samą zagadkę, którą wymyśliła Eva. Za prawidłową odpowiedź czeka dwieście euro. W przypadku błędu ? należy zdjąć część ubrania.

Nadchodzą wakacje, które wszystko zmienią. Eva, starając się zaprzyjaźnić z Elisą, wyniosłą dziewczyną z dużego miasta, wyjawia jej rozwiązanie zagadki, ona zaś wykorzystuje tę wiedzę, aby zakpić sobie z całej trójki. Bardzo boleśnie.

Trzynaście lat po wydarzeniach, które wymknęły się spod kontroli, Eva wraca do rodzinnego domu z blokiem lodu w bagażniku. Powoli staje się jasne, że tym razem to ona ustala zasady i okazuje się, że wizyta stanie się okazją do zemsty za to, co wydarzyło się w przeszłości.

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe