Do wygrania egzemplarze kryminału kulinarnego „Czerwone złoto” Toma Hillenbranda [ZAKOŃCZONY]

21 grudnia 2016


Xavier Kieffer powrócił na kartach nowego kryminału kulinarnego Toma Hillenbranda pt. „Czerwone złoto”! Z tej okazji wspólnie z wydawcą książki, oficyną Smak Słowa, przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze powieści o perypetiach kulinarnego Jamesa Bonda, luksemburskiego kucharza Xaviera Kieffera, który wciąż wplątuje się w sprawy kryminalne rozgrywające się w świecie wybitnej, ale i bezwzględnej kuchni. Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Który gatunek tuńczyka (czyli tytułowego „Czerwonego złota”) osiąga na rynkach światowych najwyższą cenę? Dla ułatwienia dodamy, że jest on też najbardziej ceniony przez smakoszy.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Tom Hillenbrand ? Czerwone złoto”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 3 stycznia 2017, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Tuńczyk błękitnopłetwy.

Egzemplarze kryminału „Czerwone złoto” otrzymają:

Paulina Trześniak,
Wojciech Domański,
Ewa Myszczyszyn.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, telefon) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Tom Hillenbrand „Czerwone złoto”

Opis: Odkąd luksemburski kucharz Xavier Kieffer związał się z najsłynniejszą krytyczką kulinarną Francji, bywa zapraszany na najbardziej prestiżowe imprezy. Jednak uroczysta kolacja wydana przez mera Paryża kończy się zaraz po przystawce. Ryuunosuke Mifune, najsłynniejszy kucharz sushi w Europie, pada nagle martwy. Diagnoza brzmi: zatrucie rybą. Kieffer jest jednak sceptyczny i szybko zauważa sprzeczności. Zanurza się w świat kuchni specjalizującej się w sushi i dowiaduje się, że istnieją ryby droższe od złota ? i cenniejsze niż ludzkie życie.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe