Niemiecki model wcielił się w Wiedźmina Geralta. Zobacz sesję zdjęciową wykonaną na potrzeby kalendarza

21 grudnia 2016


Wiedźmin Geralt włada masową wyobraźnią ? bohater wykreowany przez Andrzeja Sapkowskiego doczekał się przecież wielu inkarnacji. Teraz możemy zobaczyć, jak wciela się w niego niemiecki model Maul Cosplay. Sesja zdjęciowa powstała na potrzeby wiedźmińskiego kalendarza, który trafił już do sprzedaży sieciowej.

Choć Geralt narodził się na kartach literatury, to z czasem zawitał także do świata komiksu i na ekrany kin. Do zwiększenia popularności sagi na świecie przyczyniła się z pewnością seria gier komputerowych studia CD Projekt Red inspirowanych prozą Andrzeja Sapkowskiego. To właśnie ostatnia odsłona gry zatytułowana „Wiedźmin 3: Dziki Gon” stanowiła bezpośrednią motywację do stworzenia kalendarza.

Maul Cosplay, znany również jako Ben, to model, który profesjonalnie wciela się w postać Geralta na potrzeby specjalnych wydarzeń promocyjnych organizowanych przez CD Projekt Red. Podobieństwo do wizerunku Wiedźmina zaprezentowanego w grach jest uderzające, stąd też sesja wykonana na potrzeby kalendarza wypadła nadzwyczaj dobrze.

Na fotografiach opublikowanych w sieci możemy zobaczyć nie tylko Geralta, ale też czarodziejki Triss oraz Yennefer. Zdjęcia mają nieco pikantny charakter, o czym zresztą pisze na swojej stronie inicjator całego przedsięwzięcia. „Muszę Wam przyznać, że ten produkt (podobnie jak i gra) zawiera gorące, erotyczne fotografie. Jeśli chcecie zakupić kalendarz, powinniście być przygotowani na oglądanie sutków ? zarówno męskich, jak i damskich” – ostrzega Maul Cosplay.

Kalendarz został wydany w formacie A3 (29,7 x 42 cm), zawiera łącznie 13 zdjęć i można nabyć go za cenę 29 dolarów. Co sądzicie o takiej propozycji?

Na załączonych zdjęciach możecie zobaczyć Maula Cosplaya w roli Geralta.

[mw,am]

Tematy: , , , , ,

Kategoria: newsy