Zarwij noc z „Aną” ? przedpremierowe czytanie thrillera Roberta Santiago w warszawskiej kluboksięgarni Tarabuk

19 września 2018


Jedna noc, jedna książka i kilkuset czytelników. W nocy z 21 na 22 września w warszawskiej kluboksięgarni Tarabuk zaplanowano nocne czytanie thrillera „Ana” Roberta Santiago. Wyzwanie będzie niełatwe, bo powieść liczy prawie 1000 stron i 91 rozdziałów.

Noc z „Aną” to wydarzenie dla wszystkich miłośników literatury dobrej, wciągającej i trzymającej w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Każdy uczestnik otrzyma za darmo przedpremierowy egzemplarz książki, a wyzwaniem będzie przeczytanie jej w jedną noc. To jedyna okazja, by znaleźć się w grupie czytelników, którzy jako pierwsi poznają potencjalny jesienny hit wydawnictwa Muza niemal dwa tygodnie przed premierą. Nocne czytanie umilą pizza, kawa i świetna atmosfera.

Noc z „Aną” rozpocznie się w piątek 21 września o godzinie 20:00 w warszawskiej kluboksięgarni Tarabuk (ul. Nowy Świat 63). Na wydarzenie trzeba się zarejestrować, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Chęć udziału należy zgłosić pod adresem muza@businessandculture.pl.

Zgodnie z zapowiedziami wydawnictwa Muza „Ana” to 91 rozdziałów przypominających sceny pasjonującego dreszczowca, w którym precyzyjnie skrojone postaci stają przed dramatycznymi wyborami. Intryga, morderstwo, nierówna walka, ból i zdrada, a przede wszystkim ? bohaterka, która nigdy nie odpuszcza. Sprzedany w Hiszpanii w ilości półtora miliona egzemplarzy thriller Roberta Santiago to powieść o prawniczce, która toczy nierówną walką z dużo silniejszym przeciwnikiem.

Brat Any ? Alejandro, którego nie widziała od kilku lat ? trafił do więzienia. Został oskarżony o zamordowanie dyrektora wielkiego kasyna, któremu był winny blisko milion euro. Ana decyduje się pomóc bratu, choć wszystko świadczy przeciwko niemu. Gdy Alejandro popełnia w celi tajemnicze samobójstwo, sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej. Ana jednak nie rezygnuje. Wkrótce wypowiada wojnę potężnemu koncernowi Gran Castilla. Walkę nierówną i niebezpieczną, którą wszyscy uznali z góry za przegraną. Wydaje się, że nie ma w niej szans? Im Ana jest bliżej prawdy, tym bardziej staje się niewygodna. Czy uda jej się uniknąć śmierci i pomścić śmierć brata?

Premiera powieści „Ana” Roberta Santiago zapowiedziana jest na 3 października.

Tematy: , , , ,

Kategoria: wydarzenia