banner ad

Weź udział w urodzinach Jakuba Ćwieka

20 czerwca 2013

urodziny Ćwieka
Jakub Ćwiek obchodzi 31 urodziny. Z tej okazji pisarz zaprasza wszystkich czytelników swojej twórczości na wielką, rockowo-fantastyczną imprezę, która odbędzie się w katowickich lokalu ?Rudy Goblin. Fantasy Inn?.

Każdy, kto 22 czerwca o godzinie 18:00 zjawi się w Rudym Goblinie przy ulicy Wita Stwosza 5 w Katowicach może liczyć na świetną zabawę przy rockowej muzyce, połączoną z akcentami literackimi. Ćwiek obiecał m.in., że przedpremierowo odczyta fragmenty „Chłopców 2. Bangarang”, czyli zapowiadanego na wrzesień zbioru opowiadań, który jest kontynuacją wydanego przez Sine Qua Non tomu ?Chłopcy?, opowiadającego o najbardziej niezwykłym gangu motocyklowym na świecie stworzonym przez niegdysiejszych wiernych towarzyszy Piotrusia Pana.

Jakub Ćwiek to jeden z najpopularniejszych pisarzy fantastyki młodego pokolenia, debiutował w 2005 roku zbiorem opowiadań ?Kłamca?. Jest autorem łącznie jedenastu książek, licznych opowiadań oraz tekstów publicystycznych i scenariusza do komiksu ?Kłamca. Viva l?arte?. Był pięciokrotnie nominowany do Nagrody im. Janusza A. Zajdla, otrzymał ją w 2012 roku za opowiadanie ?Bajka o trybach i powrotach?. Przez Śląski Klub Fantastyki nominowany do nagrody Śląkfa w kategorii Twórca Roku 2012.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

urodziny Ćwieka - plakat

projekt plakatu: Iwo Strzelecki

Tematy: , ,

Kategoria: wydarzenia