banner ad

Przegląd radiowy – tydzień 42 / 2011

17 października 2011

Zapraszamy na przegląd audycji radiowych, które warto posłuchać w tym tygodniu.

PONIEDZIAŁEK 17 października
Na antenę Trójki powraca powieść w paśmie dziennym. Tym razem będzie to „Drwal” Michała Witkowskiego, którego przeczyta aktor Andrzej Chyra.
Od poniedziałku do piątku, Godzina 11.50, Trójka ? wejdź na stronę, żeby słuchać online

PONIEDZIAŁEK 17 października
W „Bibliotece” Radia Żak Anna Kaznodziej będzie rozmawiała o dwóch książkach wydanych niedawno przez Wydawnictwo Czarne – „Cesarzu Ameryki” Martina Pollacka i „Mężczyźnie w oknie” Kjella Oli Dahla.
Godzina 18.00, Studenckie Radio Żak ? wejdź na stronę, żeby słuchać online.

PIĄTEK 21 października
W prowadzonym przez Bartosza Raducha „Kurierze Literackim” pojawi się recenzja niedawno przedrukowanego debiutu Wiesława Myśliwskiego „Nagi sad”. Ponadto kilka o Krzysztofie Baczyńskim, jednak z trochę innej strony. Będzie również gość niespodzianka.
Godzina 17.00, Radio Aktywne ? wejdź na stronę, żeby słuchać online.

SOBOTA 22 października
W Radiu Wnet prowadzona przez Wojciecha Przesmyckiego i Sylwię Siedlecką literacka ?Półka?. Bohaterem audycji będzie biografia Gustawa Flauberta – „Ręka Flauberta” Renaty Lis.
Godzina 13.00, Radio Wnet – wejdź na stronę, żeby posłuchać online

NIEDZIELA 23 października
W „Czytajni” na antenie białostockiej Akadery Katarzyna Kozioł omówi powieść Toma Holta „Ziemia Powietrze Ogień i … Budyń”, Anny Borkowskiej „Szantopierz i archanioł”, Mario Vargasa Llosy „Fonsito i księżyc”, Johna Marsdena „Jutro 3” oraz Janosha „Cholonek, czyli dobry Pana Bóg z gliny”. W audycji pojawi się również gość – Tomasz Słomczyński, autor zbioru reportaży „Zapytaj jeża”.
Godzina 13.00, Radio Akadera – wejdź na stronę, żeby słuchać online

Tematy: , , ,

Kategoria: radio