banner ad

Kłamca Jakuba Ćwieka kończy się na „Kill’em All”

2 kwietnia 2012


Wydawnictwo Fabryka Słów zapowiedziało na 18 kwietnia czwarty i ostatni tom popularnego cyklu fantastycznego Jakuba Ćwieka o Lokim, byłym bogu kłamstwa, obecnie najemniku na anielskim żołdzie.

W „Kill’em All” Loki powraca z misją ostateczną. Lucyferowi udało się doprowadzić do Apokalipsy. Legiony Pana i Szatańska Armia już nie istnieją, podobnie jak ziemska cywilizacja. Szaleje Głód, Wojna i Zaraza, a jedynymi szczęśliwymi mieszkańcami globu są zombie.

To już pewne – Boga nie ma. Ale czy to oznacza, że rząd dusz przejmie władca Piekła? Na jego drodze ku zwycięstwu stanie banda zakłamanych desperatów, dziwaków, nieudaczników, grubasów, gogusiów, maniakalnych wielbicieli Stephena Kinga i może jeszcze kilka wojujących feministek. No i oczywiście sam Kłamca.

„Kłamca tom 4: Kill’em All” to ostatnia część cyklu, podsumowująca wydarzenia. Miłośnicy twórczości Jakuba Ćwieka musieli czekać na nią cztery lata. Wydawnictwo zapowiedziało, że w dniu premiery najnowszej książki na rynku ukażą się również dodruki poprzednich tomów „Kłamcy”.

Tematy: , , , ,

Kategoria: premiery i zapowiedzi