The Roots rapują o Harrym Potterze

19 czerwca 2014

the-roots-potter
Wszechstronność The Roots znana jest wszystkim, którzy śledzą amerykański talk-show Jimmy?ego Fallona. W ostatnim odcinku programu hip-hopowcy po raz kolejny udowodnili swój talent, wykonując przygotowany naprędce utwór o Harrym Potterze.

Chociaż kapela zajmuje się w programie głównie graniem krótkich przerywników, co jakiś czas przygotowuje dla widzów coś ekstra. Czasami są to występy z zaproszonymi gwiazdami, innym razem spełniają życzenia publiczności, które Fallon wylosowuje z pudełka z propozycjami. Tak było i tym razem. Jeden z widzów napisał, że jest wielkim fanem Harry?ego Pottera, ale uwielbia także rap i chciałby usłyszeć kombinacje obydwu tych swoich pasji.

Jimmy Fallon oczywiście spełnił prośbę, namawiając do zagrania utworu The Roots. W krótkiej, trwającej niespełna minutę piosence zespół nawiązał do najważniejszych znaków rozpoznawczych z serii książek o młodym czarodzieju. Usłyszeliśmy o kremowym piwie, quidditchu, ulicy Pokątnej, ekspresie Londyn-Hogwart i wielu innych elementach świata wymyślonego przez J. K. Rowling.

Poniżej możecie posłuchać The Roots rapujących o Harrym Potterze:

Tematy: , , , ,

Kategoria: newsy