Kto zostawił książkę w apartamencie Famke Janssen?

16 sierpnia 2013

Famke Janssen i pozostawiona książka
Aktorka Famke Janssen poinformowała nowojorską policję, że ktoś włamał się do jej apartamentu na ostatnim piętrze budynku w Greenwich Village na Manhattanie. Ze wstępnych oględzin wynika, że intruz nie ukradł niczego, pozostawił jednak w mieszkaniu książkę.

Janssen, znana szerszej publiczności z roli Jane Grey aka Mrocznej Phoenix w cyklu filmów o X-Menach, powiedziała funkcjonariuszom, że po powrocie do domu w sobotę na półce koło łóżka znalazła egzemplarz książki dla dzieci „The Lonely Doll” (z ang. „Samotna lalka”) z lat 50. ubiegłego wieku. Aktorka twierdzi, że książka nie należy do niej, a nikt oprócz niej samej nie ma dostępu do mieszkania. Policja traktuje sprawę jako domniemane włamanie, chociaż nie natrafiono na żadne ślady pozostawione przez intruzów.

Co ciekawe, wspomniana książka opowiada o lalce imieniem Edith, która mieszka w ładnym domu i ma wszystko, co potrzebne do szczęścia z wyjątkiem kogoś, z kim mogłaby się pobawić. Oby więc książka znaleziona u Janssen nie stała się źródłem kłopotów, które będą zasługiwały na osobną książkę ? tym razem jednak nie bajkę dla dzieci, lecz thriller.

fot. Gage Skidmore

Tematy: ,

Kategoria: newsy