Wygraj „Tajemnice Rutherford Park” Elizabeth Cooke [ZAKOŃCZONY]

6 września 2014

tajemnice-rutherford-park-konkurs
Wspólnie z wydawnictwem Marginesy przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze powieści Elizabeth Cooke „Tajemnice Rutherford Park”. Książka ukazała się pod patronatem Booklips.pl.

Pięć egzemplarzy powieści opisującej historię pewnej arystokratycznej dynastii angielskiej w przededniu wybuchu I wojny światowej rozlosujemy wśród tych, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Do jakiego serialu kostiumowego cieszącego się od czterech lat niesłabnącą popularnością bywa porównywana powieść „Tajemnice Rutherford Park” Elizabeth Cooke?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem „Tajemnice Rutherford Park”.
Zakończenie konkursu w sobotę, 20 września, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty! Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Downton Abbey”.

Egzemplarze powieści „Tajemnice Rutherford Park” Elizabeth Cooke otrzymują:

Magdalena Kondziołka
Lidia Stefek
Bartłomiej Kozak
Szymon Klaban
Aleksandra Kulikowska.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

tajemnice-rutheford-parkElizabeth Cooke „Tajemnice Rutherford Park”

Opis: Lady Octavia Cavendish żyje jak w złotej klatce. Fortuna, którą wniosła w posagu, pozwoliła jej mężowi, Williamowi, odnowić oblicze majątku, on sam czuje się jednak uwiązany przez zobowiązania i tytuł szlachecki. Od syna Cavendishów, Harry?ego, oczekuje się, że pójdzie w ślady ojca, ale chłopak żyje swoimi marzeniami: chce zostać pilotem. Tymczasem w pomieszczeniach dla służby pokojówka Emily skrywa tajemnicę, która może okryć ród Cavendishów hańbą. W wigilię Bożego Narodzenia 1913 roku Octavia przyłapuje męża w niedwuznacznej sytuacji z jego okrytą sławą skandalistki piękną kuzynką. Chwilę później Emily wymyka się z domu, by wyjawić światu swój sekret. Na horyzoncie zbierają się czarne chmury, nadciąga wojna, a w Rutherford Park pulsują skrajne emocje? Powieść ukazała się pod patronatem Booklips.pl.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe