Wygraj egzemplarze powieści „Trzy dni i jedno życie” Pierre’a Lemaitre’a [ZAKOŃCZONY]

11 listopada 2017


Wspólnie z wydawnictwem Muza przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze najnowszej powieści Pierre’a Lemaitre’a zatytułowanej „Trzy dni i jedno życie”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze powieści mistrza francuskiego kryminału, w której nieplanowana zbrodnia popełniona w dzieciństwie staje się piętnem naznaczającym głównego bohatera na całe życie. Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Która powieść pisarza ukazała się w Polsce jako pierwsza? Podaj tytuł oraz miesiąc i rok wydania.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Pierre Lemaitre – Trzy dni i jedno życie”.
Zakończenie konkursu w sobotę, 25 listopada, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Ślubna suknia”, marzec 2012 rok.

Egzemplarze powieści „Trzy dni i jedno życie” otrzymują:

Iwona Staroń,
Robert Walentynowicz,
Marta Weitz

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Pierre Lemaitre „Trzy dni i jedno życie”

Opis: Tajemnicza śmierć sześciolatka wstrząsa społecznością małego francuskiego miasteczka. Jednak ofiarą tej tragedii jest także sam morderca, kilkunastoletni chłopak, który już nigdy nie zazna spokoju. Odtąd każdy jego dzień naznaczony będzie piętnem tej niezamierzonej zbrodni. Zrobi wszystko, by jego czyn się nie wydał. Czy władze i mieszkańcy będą na tyle dociekliwi, że uda im się odkryć, jak naprawdę zginął mały Rémi Desmedt?

Pierre Lemaitre potwierdza po raz kolejny, że potrafi niezwykle wzruszać czytelnika i jednocześnie zadawać mu katusze.

Kliknij tutaj, żeby przeczytać fragment powieści „Trzy dni i jedno życie”.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe